VIDEO: Glābēji palīdz nelaimē nonākušai pūcei

tautaruna.lv 24.oktobris 2020, 21:19
 
Attēlam ir ilustratīva nozīme / pexels.com
Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) ugunsdzēsējiem nācies palīdzēt kādai pūcei, kura bija iestrēgusi kamīna dumvadā.

VUGD sociālajā tīkla Facebook dalījies ar video, kurā redzams, kā glābējs palaiž brīvībā pūci, kura pamanījusies iestrēgt kādas mājas dūmvadā.

"Glābjot bezpalīdzīgā stāvoklī nonākušu dzīvnieku, VUGD Rīgas 8.daļas ugunsdzēsēji glābēji atbrīvoja pūci, kas bija iesprūdusi kamīna dūmvadā, un palaida brīvībā," teikts ierakstā pie video.

Jau vēstīts, ka nedēļas sākumā Rīgas cetrā cilvēkus pārsteidza iemaldījies alnis, kuru notvert centās Valsts policijas darbinieki.

Valsts policijas preses pārstāve Krista Andersone informē, ka ap plkst.8.20 policija saņēma informāciju, ka alnis atrodas Grīziņkalna parkā un pārvietojas centra virzienā. Dzīvnieks vēlāk redzēts pārskrienam pāri Dzelzceļa tiltam.

Policija viņam sekoja un mēģināja noķert Zaķusalā, taču tas neizdevās un patlaban dzīvnieka meklēšana pārtraukta.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Jaunais policijas priekšnieks jau neatlaidīsies un pierādīs savu varēšanu - menti alni agrāk vai vēlāk noķers! Nav jau arī īpaši svarīgi, vai tas būs tas pats urbanizētais vai cits alnis.

25.oktobris 2020, 11:43 Atbildēt

Tam ministram sen jau kā nepieciešama palīdzība

28.oktobris 2020, 9:34 Atbildēt

Paldies VUGD 8. nodaļas darbiniekiem, ļoti liels paldies un visu cieņu jums!

7.novembris 2020, 17:00 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:08

Jaunākās diskusijas