Vecāki uztraucas: influenceri reklamē smēķējamus vitamīnus

tautaruna.lv, Agate Grebže 24.okt
 
F64, Tomas Urbelionis
Arvien vairāk jauniešu influenceru sociālajos tīklos parādās lietuviešu izgudrojums "Vitapen", kas izskatās un funkcionē gluži kā elektriskā cigarete, tomēr nikotīna un tabakas vietā glabā vitamīnus. 

Šī ierīce satur melatonīnu un B12 vitamīnus. Ražotāji iesaka veikt vidēji 20 inhalācijas stundas laikā. Tikmēr cilvēki, kas pamanījuši "Vitapen", sāk pamatoti uztraukties, jo arī pirms šo vitamīnu lietošanas, jākonsultējas ar ārstu.

Ekrānšāviņš no twitter.com

Nemaz nerunājot par ierīces izskatu un to, kāds vēstījums tiek nodots jaunatnei. Sociālajos tīklos lasāmi vairāku vecāku komentāri, kas uzskata, ka šādā veidā jaunieši tiek mudināti sākt smēķēt agrā vecumā.

Ekrānšāviņš no twitter.com

Šos lietuviešu vitamīnus reklamē arī vairāki populāri latviešu influenceri, kuru audiorija pārsvarā ir nepilngadīgas personas.

Satraucošu tendenci var novērot attiecībā uz jauniešu motivāciju smēķēt, jo tieši vēlme iederēties un citu vienaudžu pamudinājums ir galvenie iemesli, atklāj esparveselibu.lv aptaujas dati. Arvien populārākas kļūst e-cigaretes. Turklāt ražotāji turpina piedāvāt arvien jaunas ierīces ar mūsdienīgu un piesaistošu dizainu, padarot to lietošanu daudzu patērētāju acīs par stilīgu nodarbi.

Komentē 4

 
Anonīms
 

Interesanti, kāpēc nevienu nesatrauc, ko tie sīkie šmurguļi raksta internetā. Tai pašā tiktokā komentāros. Drausmas, kāda negativitāte un naids. Ja 10 gadīgs sīkaļa ir spējīgs citu par kropli saukt un rakstīt komentārus par izvarošanu un nogalināšanu, tad ir jautājums - kur ir vecāki un kādēļ viņi nekontrolē, ko viņu bērns dara sociālajos tīklos?! Kas notiek ģimenēs, ka tik mazam bērnam iekšā ir tik milzīgs naids?! Un pārsvarā tieši starp latviešu bērniem šo var novērot. Pretīgi un skumji.

24.oktobris Atbildēt

Satrauc tos, kuri audzina bērnus un kuriem rūp, kādā pasaulē tiem būs jāaug. Diemžēl, lielai daļai vecāku vai nu nav laika vai vēlmes kārtīgai audzināšanai. Sīkais čīkst? Iedod planšeti un būs miers.

26.oktobris Atbildēt

Darbojas princips, kā uzvedas pieaugušie, tāpat uzvedas(un raksta internetā) bērni..

28.oktobris Atbildēt

"Vitapena" galvenā sastāvdaļa ir iztvaicēts govju urīns.

24.oktobris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 3:21

Jaunākās diskusijas