Biogrāfija atklāj, kā patiesībā izvēlēta Meganas kāzu tiāra

tautaruna.lv 20.aug
 
PA/Scanpix/Leta
Megana Mārkla savā kāzu dienā vilka Elizabetes II aizdoto Karaliens Marijas tiāru ar dimantiem. Arī šo procesu pavadījuši daudzi nepatīkami atgadījumi, vēsta "Daily Mirror".

Jau iepriekš presē tika apspriesta Meganas kāzu tiāras izvēle un izskanēja pat runas, kas Elizabete II nav ļāvusi vedeklai izmantot tiāru, ko Mārkla sākotnēji izvēlējusies.

Jaunās biogrāfijas autori norāda, ka šīs runas ir nepatiesas un Megana tiāru izvēlējusies pati, turklāt tas noticis jaukā atmosfērā. Megana esot izbaudījusi šo dienu un bijusi ļoti apbēdināta, kad ieraudzījusi negatīvās ziņas presē. Viens no grāmatas autoriem Omids Skobijs norāda, ka gan Megana, gan Elizabete II bijušas ļoti apmierinātas ar izvēli.

Tomēr viņš atzīst, ka drāma veidojusies pēc tam, kad Megana vēlējusies tiāru uzmērīt kopā ar savu frizieri, taču nav bijis iespējams saplānot tikšanās laiku, jo karalienes asistente Andžela Kellija nepārtraukti tikšanos atcēlusi, kaut bija piekritusi to noorganizēt.

Rezultātā iejaucies pat Harijs, kurš vecmāmiņai zvanījis un paudis sašutumu par Andželas darbu.

Megana tiāru varējusi uzmērīt vien dažas dienas pirms kāzām.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Tā E-bete tiešām ir riktīga padla.

20.augusts Atbildēt

Viņa ir karaliene, kas godam valdījusi daudzus gadus. Elizabetei nav jādanco pēc katras stabules. Cieņa ir jāiekaro, ko Megana nejēdza izdarīt. Ko tad viņa gribēja? Lai Elizabete šai tronī uzreiz atdot?

22.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:14

Jaunākās diskusijas