"Gribu zināt, kā tas ir"; latviešu šamanis devies uz koronavīrusa epicentru

Viktorija Gabrjuna 24.mar
 
facebook.com
Šamanis un TV šova "Ekstrasensu cīņas" dalībnieks Ivo Puriņš no Londonas devies nevis uz Latviju, bet gan vienu no koronaīrusa epicentriem - Spāniju, vēstīts Edgara Orlova materiālā "Šamanis apzināti devies uz koronavīrusa epicentru" izdevumā "Privātā Dzīve".
Puriņš atklāj, ka patlaban viņš atrodas Spānijā, kur būtībā esot izsludināts reāls karastāvoklis un ielidoja šeit ar pēdējo iespējamo reisu no Mančesteras.

"Te ierados, lai būtu visu notikumu epicentrā un redzētu, kā tas ir. Šobrīd atrodos Spānijas dienvidos, Andalūzijā. To, kas tagad šeit notiek, tā isti nemaz nevar izstāstīt. Cilvēki ir pārvērtušies," pauž šamanis, sakot, ka cilvēkiem bail iet ārā no mājām.

Puriņš uzsver, ja jau tagad cilvēki cits uz citu skatās ar aizdomām, kas būs pēc tam. To viņš arī vēloties redzēt - kā koronavīrusa pandēmija iespaidos cilvēkus.

Jāpiebilst, ka Spānija ir Covid-19 otra smagāk skartā valsts Eiropā pēc Itālijas.

Spānijas premjerministrs Pedro Sančess svētdien paziņoja, ka karantīnas režīms, kas ierobežo kustības brīvību gandrīz 47 miljoniem cilvēku, būs jāpagarina.

Komentē 8

 
Anonīms
 

kas viņam palīdzēs, ja pats saslims, tad ziņkārība beigsies morgā. Dzirdēju, ka Spānijā novērtējot ārstu darbu, katru vakaru 20.00 visi skaļi aplaudē.

24.marts Atbildēt

Principā bļaustāa nevis solīdi applaudē

24.marts Atbildēt

Idiots un turklāt vēl muld. Nez ko ta viņš tur var redzēt, ja uz ielas vispār nedrīkst iziet? Ja blandies 5 km uz veikalu, miskasti iznest vai izvest suni, menti momentāni piechohnī un liek maksāt sodu vai savāc

24.marts Atbildēt

Signuci, Signuci! Tas ko atstāsti - tuvu tenkām ir! Nebiji - tak?

Ivo izstāstīs - kas un kā, ja dzīvs atgriezīsies. Ja - nē. Tas - ne-ko - nepierādīs. FārmKartelis - spiegus - novākt mēdz! Gaidu Ivo ziņas.

24.marts Atbildēt
Beatrise Ezera > imants

Signucis nezina cita vārda, tikai "idiots". Nevajag mētāties ar tādiem vārdiem.

Bet uz Spāniju gan Ivo Puriņš varēja nebraukt, jo vīruss jau atnācis uz Latviju.

25.marts Atbildēt

Šis eksemplārs ir pilnīgs kabriolets. Līdz pilnam rublim 90 kapeikas trūkst.

25.marts Atbildēt

Un kad saķers to vīrusu, tad ķērks, lai ved viņu uz Latviju...it kā te tādu vēl trūktu...

25.marts Atbildēt

liela dūša būs līdz laikam, kamēr dzīve noliks pie vietas.

25.marts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:47

Jaunākās diskusijas