Vācu ārsts nosauc jaunus koronavīrusa simptomus

tautaruna.lv 24.marts 2020, 14:30
 
ZUMAPRESS.com/SCANPIX/LETA
Vācijas Virusoloģijas institūta vadītājs Bonnas slimnīcā Henrihs Striks intervijā "Frankfurter Allgemeine Zeitung" pastāstījis par jauniem koronavīrusa simptomiem.

Tagad ir zināms, ka laika gaitā patogēns mutē un tā izpausmes mainās. Ja ar koronavīrusu saslimušajiem cilvēkiem Ķīnā pirmajā mēnesī pēc infekcijas uzliesmojuma vairumā gadījumu simptomi bija acīmredzami, pat ar vieglu slimības formu, tad drīz ārsti sāka pamanīt, ka koronavīrusa simptomi mainās.

Kā pastāstīja Striks, ir divas pazīmes, kurām patlabn būtu jāpievērš uzmanība. Tā vairāk nekā 50% saslimušo atklāj, ka viņiem uz kādu laiku pazūd oža un garša, savukārt aptuveni trešdaļa saslimušo saskaras ar diareju.

Ārsts uzsver, ka daudziem nemaz nav klepus, ko līdz šim uzskatīja par vienu no acīmredzamākajiem kooronavīrusa simptomiem.

Komentē 2

 
Anonīms
 

savukārt islandiešu epidemologi atklājuši, ka šim pašam coronam ir vairāki paveidi, un ka notiek vīrusa mutācija. Mutācijas rezultātā vīruss tāpat ir lipīgs, bet vair ne tik bīstams, jo izpaužas mazāk agresīvi

24.marts 2020, 17:03 Atbildēt

NRA te ļauj visādiem mēsliem izpausties...

25.marts 2020, 22:00 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 7:35

Jaunākās diskusijas