Kivičs raudot stāsta par kāzām ar Skulmi

tautaruna.lv 4.jan
 
Ekrānšāviņš no video
Lai gan jau 2018.gada nogalē, kad atklātībā nāca fakts par mūziķa Andra Kiviča attiecībām ar mākslinieci Lieni Skulmi netrūka spekulāciju par to, vai šīs attiecības ir patiesas, šī gada sākumā abi savas jūtas apliecinājuši oficiāli. Piektdien abi kļuvuši par precētu pāri un pēc skaistā notikuma par sajūtām nekautrējušies runāt sociālā tīkla facebook tiešraidē.
Runājot par skaisto dzīves notikumu, Andris nekautrējās demonstrēt arī patiesās emocijas un raudāt. Viņš tāpat arī pastāstīja, kāpēc pieņemts lēmums par laulībām, kā arī kāda vispār bijusi kāzu diena.

Tāpat mūziķis neslēpj, ka decembrī abi ar Lieni daudz strādājuši un nospēlējuši 21 koncertu.

Jau vēstīts, ka abi par saderināšanos paziņoja novembra beigās pēc tam, kad oficiāli šķirta Andra Kiviča laulība ar iepriekšējo sievu Madaru. Andris un Liene salaulājušies Mārupes dzimtsrakstu nodaļā.

Komentē 42

 
Anonīms
 

Neraudi,Andrīt!Neesi taču ne pirmo,ne pēdējo reizi precējies.Gan jau būs labi.

4.janvāris Atbildēt

Mana ome teiktu,ka tās ir šnabja asaras...varbūt viņai ir taisnība.

4.janvāris Atbildēt

Pēc gadiem atkal jauna līgaviņa glaužas.... Bērnus gan aizmirsuši!!!!!!

4.janvāris Atbildēt

Šovs no psihiatriskās slimnīcas pacientiem un līdzjutēji arī psihiatriskās slimnīcas klienti ...

4.janvāris Atbildēt

Kaa var taa apdd.... cilvekus ! Lai viniem beidzot viss ir jauki un laimi , milestibu lidz vecumam. Beidziet skaugi vinus apddd...

4.janvāris Atbildēt

Skauģi nebeigs, viņiem kārtējā dusmu lēkme.Smuks pāris, laimīgi un skaisti,piemēroti viens otram,saderīgi, atklāti, sirsnīgi līdz asarām,talantīgi…. to dažiem grūti izturēt, tāpēc vemj savu skaudību.

4.janvāris Atbildēt
Beshenij Karasj > ingrida.lisovska

saderīgi dalbajobi kuru vieta ir izbāzeņu muzejā-kunstkamerā ! Tas daunis + ta stulbā mauķele= saderīgs klaunu pāris.Nākamais reitinga celšanai būsu onlaina pišanās akts ,vari pieteikties-būsi trešā tajā kompaškā.

5.janvāris Atbildēt
Alida Djatlika > ingrida.lisovska

Neticu gan, ka kāds te varētu viņus skaust. Ja viņi būtu normāli cilvēki, tad gandrīz pus otra gada garumā sevi nereklamētu dažādos stulbos, nepiedienīgos veidos. Apprecētos pa kluso un miers. Bet kas bija? Bija nenormāla sevis izrādīšana, ālēšanās, vēl saprastu, ka būtu jauni, bet tagad- pāri pusmūža cilvēki, bet uzvedas briesmīgi. Un kivičam šī nebūt nav pēdējā laulība, drīz viss apdzisīs un atradīs kārtējo mūža mīlestību. Bet kur bērni? Tos viņi aizmirsuši.

5.janvāris Atbildēt

Attaisi actiņas vaļā..kāda milestība.ja vīrietis dauza sievieti kā boksa maisu..

6.janvāris Atbildēt
Peteris Ziemelis > alida.djatlika

viss nāk un aiziet tālumā ... nez vepris spalvainā krūts šo dziesmu zin? Varētu iekļaut savā repertuārā ... Āzis ar mazu pipuku

6.janvāris Atbildēt

Lai veicas!Atceraties savus bērnus un pieņemat kā savējos,būs labi.

4.janvāris Atbildēt

Varbùt nolaidisies tos pàris metrus uz zemes. Lai veicàs.Jaunà sieva kàzu kleità skaista.Ari Andris smokingà tàds nopietns.Vèlu mili sadzivot. Ne visu ràdìt publikai. Atstàjiet ari kaut ko sev. Diviem vien. Un nedariet pàri tiem ko esiet atstàjusi no savas pagàtnes.Padaliet to uzmanibu un milestibu arì saviem bèrniem.

4.janvāris Atbildēt

Veiksmi, Kivič, vismaz beidzot esi atradis būtni, kura izskatās pēc sievietes

4.janvāris Atbildēt

Jā jā, mazliet prātā apdalītu sievieti, hi hi

4.janvāris Atbildēt
Roberts > marita.5c235d50684e6

Skauģi rīstās aizgūtnèm

4.janvāris Atbildēt
mairita > roberts.59bd35ecbaf65

Robert, te nav nekā, ko apskaust.

4.janvāris Atbildēt
Klaus Berg > marita.5c235d50684e6

Mairita, par to tu vari dabūt 5 gadus! Jeb tu nemaz neesi Mairita, bet šausmīgais transvestīts Madara?!

6.janvāris Atbildēt
Peteris Ziemelis > marita.5c235d50684e6

Tā liene stulbe tiešām liekas ar prātu apdalīta, jo neko vairāk par ... ja jā .. hi hi ... izdvest nespēj

6.janvāris Atbildēt

Viens otra cienīgi. Ir kāds, kurš acis nemirkšķinot, uzņem Kiviča verbālās caurejas. Prozit! Rūgts! P.S. Ir gan jaunās sievas laime,,kāzu nakts nekāda, jāzīmējas soctīklos. Un vēl jaunais vīrs pālī! Priekā.

4.janvāris Atbildēt

Bet ko darīt, ja skaidrā pat neceļas vairs?

5.janvāris Atbildēt

Piekrītu

6.janvāris Atbildēt

"all you need is love" - vispār jau ir The Beatles dziesma, nevis Eltona.... to jau nu mūziķim Kivičam vajadzētu zināt.

4.janvāris Atbildēt

Te nu gan ir ko skaust! Kā viena dzeguze un prātu nodzēris deģenerāts kļuvuši par Vislatvijas apsmieklu objektu? Lai Dievs pasarg tādu slavu. Sieviete, kura ērzeļa dēļ atteikusies no meitiņām, māte, kura var atdot savus bērnus audzināt tēvam, teikdama - es kādu laiciņu paaudzināju, tagad tu turpini, man ir jauna drāte pie sāniem - tādu nevar saukt ne par sievieti, ne par māti...

4.janvāris Atbildēt

Tauta gaida pirmās nakts video

4.janvāris Atbildēt

Pornhabā būs sadaļā amatieri.

4.janvāris Atbildēt

Šie ir vēl stulbāki par Stulbs un vēl stulbāks

4.janvāris Atbildēt

Kaut kā neticu šīm asarām...Bet lai jau paraud-ka saka veci cilvēki,tad mazāk jāskrien pa mazām darīšanām...Tikai bērnus nez kāpēc nepiemin!

4.janvāris Atbildēt

Vai tu ved uzskaiti, cik bieži viņi tiekas ar bērniem un cik naudas tiem atveltījuši?Par sevi katrs drīkst stāstīt publiski tieši tik, cik vēlas, bet par citiem tas nebūtu korekt, tātad par bērniem arī.

4.janvāris Atbildēt

Šie tak taisīs jaunus bernus...kam tie berni vajadzīgi..stulbums kaut kads

6.janvāris Atbildēt

Vai vai vai tiešām mēs esam tā degradējušies un nozērušies ka jāraksta tikai par tādām visādām padibenēm kā aija tad burka un tas nodzeartais kiviču pāris -laimīgā mātīte bērnus pametusi dēļ veča daikta pat dzīvnieki savus bērnus nepamet un tā baltā kleita vemt gribās kivičš tagad varēs viņu oficiāli ieštaukāt .Baigās kāzas piedzēries kā bomzis un raud tikai tās jau bija šņabja asaras tikai bērnus gan vairāk netaisiet atkal tiks pamesti jo nākamām attiecībām nebūs vajadzīgi

4.janvāris Atbildēt

Pēc tik trakulīgas uzdzīves pēc 3-5 ggadiem vaislinieks kļūs impotents! Raudāt meitiņas

4.janvāris Atbildēt

Vieniigais , ko gribētos novēlēt...lai beidzot tā ir tā īstā mīlestība, bet Andri, Tu katreiz katru savu kārtējo sievu apņemot biji tik emocionāli PACILĀTS, ka zūd ticiiba, esmu Tavas mammas vecumā, un neskaužu un nenicinu un nenoliedzu, taču MĪLIET SKAISTI, PAŠI,, SAVAAS MAAJAAS, SAVĀ PASAULEE, NU TA;ČU BEIDZIET ŠO PRETĪGO PUBLISKOŠANOS, UN NERADIET IEMESLU daudziem par jums ņirgāties un apsaukāt visos iespējamos SLIMO , DEBIILO UN VEEL CITOS VĀRDOS..

BEIDZOT ESIET APPRECĒJUŠIES, MĪLIET, SAUDZĒJIET TO KAS JUMS IR UN NEPLAATATIES, un atcerties, JUMS ARĪ NO IEPRIEKŠĒJĀM LAULIIBĀM IR BĒRNI, KURI CIEŠ....Jums īsti nav tiesības domāt tikai par sevi, jo esat radījuši cilvēkbērnus...MĒS ESAM ATBILDĪGI ....

Es jums vēlu laimi un mūžam būt kopā ....bet ticiet man, pilniigi zosaada un ne tikai man kad atkaal kads stulbums iz juusu dziives paraadaas...SORRII, PIEDODIET, ESMU PIERADUSI RUNĀT TO KO DOMAAJU...

LAIMI UN SATICIIBU ......JA TĀ IR PATIESA TAD TO VIENKĀRSI VISI REDZ...TĀ NAV JĀREKLAMEE ..

4.janvāris Atbildēt

Latvijas tizlām avīzēm nav pa ko rakstīt tāpēc raksta par nūģu pāri baigās jau slavenības klauni.bet klauni ar vajadzīgi īra īra vismaz pa ko pasmieties.uztaisiet vēl bērnus un atkal pametiet..

4.janvāris Atbildēt

Tads pedins , zajebal tu jau ar savu jobano Kuci!

4.janvāris Atbildēt

no serijas tizlaks jo tizlaks

4.janvāris Atbildēt

Dzimtsarakstu nodaļā var tikai reģistrēt laulību ,ne vis salaulāties... raud abi savas dzērāju asaras,kas tur tecēja asaras vai izdzertais alkohols,paskatoties vien uz viņu nodzertajiem ģīmjiem ,tad diez cik ilgi šī laulība pastāvēs.... ieradīsies nākošā lienīte un kivičš aizčivinās pie nākošās....

4.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:31

Jaunākās diskusijas