Andris Kivičs: Lienes jocīgā ģimene melo

tautaruna.lv 25.sep
 
Emīls Desjatņikovs/ F64 Photo Agency
Aizvadītajā nedēļā medijus pāršalca ziņa par to, ka Andris Kivičs it kā fiziski iespaidojis savu mīļoto Lieni Skulmi. Kamēr sievietes ģimene apgalvo, ka vērsīsies policijā, tikmēr pats mūziķis sniedzis komentāru par izskanējušo informāciju.
"Ļoti gribētos redzēt kaut vienu bildi ar Lienes sadragāto seju. Melo arī Lienes jocīgā, tā saucamā,ģimene, kura ar mums nekontaktējas 9 mēnešus, bet tagad visi sajutušies baigie glābēji," sociālajā tīklā facebook raksta A.Kivičs.

"Ja strīda laikā, izraujot no somiņas mājas atslēgas un maku var sadragāt seju, tad atvainojiet."

Mūziķis arī sola, ka jau tuvākajā laikā publicēs video, kurā skaidros visu par radušos situāciju.

Jau vēstīts, ka izdevums "Kas jauns" rakstīja, ka Lienes māsa Linda svētdienas pēcpusdienā satraukti paziņoja, ka nekādi komentāri netiks sniegti drošības apsvērumu dēļ.

Vēl kāda Lienei pietuvināta persona žurnālam atklāja, ka šobrīd tiek darīts viss iespējamais, lai Lienei palīdzētu.

Persona apstiprināja to, ko Kivičs publiski noliedzis - Andris Lieni zvērīgi piekāvis divas dienas pēc kārtas "Bowlero" izklaides centrā un pie Nacionālā teātra.

Izklaides centrā Kivičs esot Skulmei iesitis pa galvu ar krēslu. Pēc incidenta slimnīcā Lienei uzliktas septiņas šuves.

Komentē 14

 
Anonīms
 

kāds gan iemesls ģimenei būtu melot. un kura gan sieviete vēlētos rādīt savu seju, ja tā sasista. Ir tāds jēdziens kā kauns, k gan tas ir svešs. varbūt lienītē pamodies? Pateikt jau nu gan varēja, kas ar viņu īsti noticis. tā intriga jau kulminējusi, drīz sāka noplakt.

25.septembris Atbildēt

Šoreiz gribu uzrakstīt, vai pašiem rakstītājiem smiekli nenāk par šo situāciju? Skulme nosista, apraksta, galva norauta utt. Ta atču nav sieviete, atsacījusies no bērniem kaut kāda pajoliņa dēļ, dzer un vzājas pa pasauli, plika palikusi ka baznīcas žurka, tagad taisa kārtējo ,, šovu,,? Ģimene pamodusies no 9 menešu komas? Atvainojiet, ka tā saku, bet kad, šis cirks beigsies? Divi alkaši kaut ko nesadalīja, laikam pudeli.

25.septembris Atbildēt

"Pašcieņa civiltiesībās ir nemateriāla vērtība, kura pieder ikvienam cilvēkam kopš dzimšanas, un kuru nevar atņemt vai nodot. [..] Pieņēmums, ka ikviens cilvēks, bez izņēmuma, pats par sevi ir pelnījis cieņu un ir jāpieņem bez nosacījumiem, ir būtisks nosacījums, iezīmējot cilvēktiesības un brīvības, kā arī meklējot konsensu starp to, kas vieno cilvēkus, nevis tos nošķir."

[..] Cilvēka cieņa nav tikai individuālā vērtība – tā ir kopīga vērtība, jo cilvēks tikai saviem spēkiem vien nespēj uzturēt savu pašcieņu bez sabiedrības, citiem cilvēkiem un savstarpējām attiecībām. Sabiedrībā, kura godā brīvību, ir pats par sevi saprotams, ka bez brīva un cienīta indivīda saglabāt brīvību ir ļoti grūti. Brīvība kļūst par kopīgu vērtību

tad, kad nepazemots un cienīts cilvēks tiek uzskatīts par izglītības, kultūras un ikdienas komunikācijas pamatu. (www.baltijosistorija.lt)

25.septembris Atbildēt

Piedodiet visi, bet te nu kārtejie mēdiji pūš pili. Ja kas tik drausmigs būtu ar Lieni , ta šeit nav džungļi , sen tas Kivis butu policija, un nestaigatu brivibā. Lienite vienk. paņema brivsoli... redzot ka Kivičs kož!

25.septembris Atbildēt

Cik viņiem abiem diez ir samaksāts par šī brīža šovu...?

25.septembris Atbildēt

Kāpec , ja piederigie ir griezušies policija, neviens no policijas nebrauc pie Kiviča, neņem paskaidrojumus, taka te ir kartejais šovs

25.septembris Atbildēt

Vai ne? :)

26.septembris Atbildēt

Kivičs un viņa problēmas..

25.septembris Atbildēt

Kivičs “LAIPNI” izsakās par Lienes ģimeni bet pašu NEVIENS no ģimenes locekļiem neciena.

Totāls IDIJOTS ceru ka NEKAD

Liene neatgriezīsies pie šī RUPJĀ IDIJOTA.

Neviena sieviete viņu nepacietīs ceru ka viņam būs jāatmaksā VISAS SAVAS NEBŪŠANAS.

Kauns par tādu veci kurš nēsā bikses kretīns.

25.septembris Atbildēt

Kas ir "idijots"?

25.septembris Atbildēt
Klāra Ozoliņa > lauma.5d49bbd293d7c

Tas laikam Lauma ir Kapostina kunga stihiski radies apzimejums, jebsu jaunvards, caurkritusa deputata apzimejumam. Vienvardu sakot "mikstais mandats" )))

26.septembris Atbildēt

Es ari melotu tam "pautam" , lai butu miers no vina.Tik daudz nelietibu darijis tai gimenei...sabeidzis Lienes dzivi visos pamatos, padarijis par sex atkarigo.Nav nekadas lidzjutibas !

25.septembris Atbildēt

Abi labi.... Kā Liene izrunājās par Madaru, ļāva savam vecim mētāt apelsīnus, izrunāties uz meitenēm Erotā, apvainot Lienes mammu (šovā paši to dzirdējām).... Par šo visu, kas tagad visos portālos, man liela skepse - pārāk atgādina pašrocīgi veidotu šovu ar portālu, dzeltenās preses palīdzību, un šajā šovā cenšas mūs piesaistīt kā līdzdalībniekus.

Bet ja nu tiešām tāda sišana bijusi... Lienes ģimene ir gana gudra, nespēlēs pēc Kiviča šova spēles noteikumiem. Viņš runā, ka 9 mēnešus ģimene nelikusies par Lieni ne zinis. Kā viņš to zina? Klausījās, ko soulmeita stāstīja, piemeloja? Kā ģimene var iejaukties, ja "dāmīte" norāvusies un nav normāli komunicējama? Ja Kivičs izrādīja prieku, ka jūt atvieglojumu, ka dabūjis prom Lienes meitas, tad kas zin, varbūt darījis visu, lai Lienei nebūtu kontakta ar ģimeni.

Varianti šai stāstā ir visādi, taču reputācija abiem ir galīgi zemē.

25.septembris Atbildēt

Kiviča jaunās sezonas sākums ar nosaukumu ''Kurš mani pārspēs melos un lielīsanās''

26.septembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 6:31

Jaunākās diskusijas