Rīgā no slimnīcas aizbēg Covid-19 pacients; iesaistās policija

tautaruna.lv 6.maijs, 13:09
 
f64.lv, Kaspars Krafts
Galvaspilsētas policisti gaišā dienas laikā dzinuši pēdas kādam Covid-19 slimniekam, kurš bez ārstu ziņas bija pametis slimnīcu, vēsta “Degpunktā”.
Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Vidzemes pārvaldes pārstāvis Juris Inkins stāsta, ka 1. maijā, plkst. 13.00 RPP tika saņemta informācija, ka no Infektoloģijas centra stacionāra bija aizgājis 43 gadus vecs Covid-19 slimnieks.

Ziņa par notikušo nodota visām Mežciemā, Purvciemā, Teikā un tuvējā apkaimē strādājošajam policijas patruļām, un drīz vien meklējumi vainagojušies panākumiem, kad Teikā, Lielvārdes ielā, pamanīts kāds aprakstam atbilstošs kungs.

RPP Vidzemes pārvaldes pārstāvis stāsta, ka, uzrunājot vīrieti un noskaidrojot viņa personību, tika noskaidrots, ka viņš ir atstājis infektoloģijas slimnīcu.

Šādu soli vīrietis skaidrojis ar neizturamiem apstākļiem un neizskaidrojamām bailēm palikt slimnīcā.

“Es nobijos. Nezinu [no kā]. Man vienkārši sākās panika un viss. Vienkārši, nereāla panika. Es viss, līdz pēdējam sēdēju, sēdēju, bet tad viens tur izrāva katetru, viņam sāka tecēt asinis. Tās asinis un viss, es sapratu, ka mājās,” teica vīrietis.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Traka slimība,šitā slimie jož.Kad man bij parasta gripa knapi līdz atejai 5 m aiziet varēju a te slimos pat ar mentiem ķer.Noteikti bij sevišķi bīstamais bezsimptomu kovids un pat maratonu nojozt var. Šausmīgi

6.maijs, 16:02 Atbildēt

Lieciet menti miera cilvēku, ja cilvēks neiazbegs no slimnīcas, viņu ārsti tur nosmaces un tad teiks ka kovida vainīgs!!!

6.maijs, 18:25 Atbildēt

vot Saulīte runā pareizi. Nomira ,tātad kovids izraisija sarežģījumus .

6.maijs, 18:30 Atbildēt

???!!!!ĀTRI uz Tvaika ielu.

8.maijs, 0:04 Atbildēt

"Arsteesim,vai lai dziivo"-uzreiz ienaak praataa tas teiciens!!!!

6.maijs, 22:11 Atbildēt

Gan jau cilvēks nojauta, ka priekš statistikas taisās šo nomušīt.

7.maijs, 16:15 Atbildēt

Akk, ja neiesaistītos policija...būtu dikti slikti...vairāk komentu.

8.maijs, 0:09 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:25

Jaunākās diskusijas