Ščerbatihs ar vārdiem par resnām sievietēm izraisa pamatīgu skandālu

tautaruna.lv 6.maijs, 17:30
 
Dmitrijs Suļžics /F64
Pēc paziņojuma, ka viņam nepatīk resnas sievietes, nežēlastībā kritis bijušais svarcēlājs Viktors Ščerbatihs, vēstīts Anastastijas Kuzminovas materiālā "Vairs nesauks sievietes par resnām" izdevumā "Privātā Dzīve".

Šcerbatiha paziņojums televīzijā satricināja daudzas dāmas, un soctīklu diskusijās Viktors dabūja trūkties.

Pats viņš tagad atzīst - iespējams, esot pāršāvis pār strīpu.

Viņš domā, ka jezga sacēlās par vārdu "resns" - vajadzējis teikt savādāk, piemēram, dāmas ar virssvaru.

"Jā, tie bija skarbi vārdi, toties tos uzreiz sadzirdēja - un, re, kāda ažiotāža! Tomēr piekrītu, man vajadzēja piemeklēt maigākus izteicienus, jo es negribēju nevienu aizskart," sacīja Ščerbatihs.

Viņš no sirds atvainojas dāmām par saviem rupjajiem vārdiem par ķermeņa anatomiju.

Kā vēstījām, Ščerbatihs kanāla STV pirmā! raidījumā "Kad viņas satiekas" atklāti pauda, ka viņam ir svarīgi, lai "sieviete nebūtu resna".

Komentē 24

 
Anonīms
 

Baigais tievulis atradies! Paskaties uz sevi spogulī! Starp citu nekad nespļauj akā no kuras var būt pašām būs jādzer. Man bail, ka Tu mutes brūķētāj nepaliec tik resns, ka nevarēsi pa durvīm ieiet. Neesmu ļauna, tāpat kā neesmu resna, bet Tev mutes bajār novēlu saņemt sodu par saviem vārdiem!

6.maijs, 17:59 Atbildēt

Nu, un ko tad viņš nepareizi pateica?Man,piemēram ,arī ļoti nepatīk.Un ko tas maina,ja viņš resnules nosauktu par korpulentām? Būtība no tā jau nemainās.Vnk. nepatīk tādas redzēt un tādēļ cenšamies neskatīties.

6.maijs, 18:03 Atbildēt

Resnās svīst un smird

7.maijs, 13:51 Atbildēt

ir ari resnākas kurām tas piestāv un izskatās labāk kā tās kārnās.Mužčini ņe sobaki na kostji ņe kidajutsa!

6.maijs, 18:26 Atbildēt

Dāmas, nepārdzīvojiet, viņa ķermeņa masas indekss ir 34, tieši tikpat, cik IQ. Indekss virs 30 slimību kategorijās piedāvāja ārpusrindas covid vakcināciju kā īpaši slimajiem

6.maijs, 18:44 Atbildēt

Man jau arī, atklāti sakot, tie kombikorma maisi pie sirds neiet, bet bada laikā, kā saka, velns pat mušas ēd. Viktors ir izlepis.

6.maijs, 18:56 Atbildēt

Nu un? Man arī nepatīk resnules. Nost ar politkorektumu! Pietiek ļaudīm mutes aizbāzt. Gribu- sucu resnuli par resnuli, gribu- nēģeri par nēģeri, kā viņi vienmēr ir saukti, vai žīdu par žīdu, nevis krievu ievazātajā -ebrejs. Nomierinieties!

6.maijs, 19:44 Atbildēt

Ko tad pats bez resnās puzas darītu,tad vairs nesanāktu svarcelšana,bet vieglatlētika.

6.maijs, 20:22 Atbildēt

Ak vai, un, ja viņš būtu pateicis, ka viņam patīk resnas sievietes (jā, gaumes ir dažādas :D) - ta arī būtu sašutums socītklos? :D Gaumes ir dažādas.

6.maijs, 20:58 Atbildēt

Dāmas saklausīja Cilvēka objektivizāciju - sajutās vērtētas kā priekšmeti pēc tehniskiem parametriem, tāpēc dusmīgas.

Sportisti mēdz neveikli izteikties, bet viņi ir tik simpātiski, ka piedodam.

6.maijs, 22:18 Atbildēt

nuuu-lūkojamies spogulīti un ar viņu ar sarunājamies.Gaidam princesīti..vai princīti.Jā nelikās gan normāls, vai ne īpaši...tagad izpeldeja populārāks..ko darīt.\Gadi,...gadi...

6.maijs, 23:11 Atbildēt

Traks var palikt. Ja koks ir resns, tad viņš ir resns. vai jāsaka korpulents koks ? Var saukt resnās par korpulentām, fakts paliek fakts. Apvainojušās viņas, kopiet sevi, nerijiet kā govis, tad nebūs jāuztraucās. izlaidušas sevi un vēl te protestē.

6.maijs, 23:29 Atbildēt

Tievums un resnums, kā teikt, ir tādi relatīvi lielumi. Kas apvainojās, tā tiešām laikam ir resna vai arī īstenībā ir ļoti normāla, bet tikai jūtas taukaina.

7.maijs, 9:13 Atbildēt
Acidum > izidors.m.rkak.ns

Izteiksmes vārdi arī ir relatīvi, kāda būtu sajūsmā, ka pavasara auru laika tēviņš viņu uzskata par pieņemamu, bet kāda- ka puse komentētāju ir nespējnieki bez iespējas aplaimot un iegūt jebkuru sievieti.

7.maijs, 10:13 Atbildēt

Nu cienījamiem kungiem ieteiktu piedzemdēt vienu bērniņu,pabarot viņu ar krūti...un tad nosvērties! Var jau būt,ka viss OK,atgriežas pirmsgrūtniecības svars...bet var būt kā cīņa ar lieko svaru nodara tikai ļaunu gan mammai,gan bērniņam...jo ir nolūkus vielu maiņa.To es skaidroju tiem " īpaši koptajiem" mačo! Jums gribētu pajautāt,ko jūs darāt ar potenci,ja tā jums klibo? Vai tās problēmas jums " īpaši koptajiem" rodas no sevis kopšanas un nerīšanas?

7.maijs, 13:55 Atbildēt
īpaši stulbs > maija.5c1aab10a1c20

Pasarg" Dievs no tā..!

8.maijs, 15:19 Atbildēt

Jā,pats tāpat resns.Un resnums ne vienmēr rodās no ēšanas,ir cilvēkiem dažādi organismi,dažādas iedzimtības.Un,ja nav pārāk resns cilvēks,nav ne vainas,kad ir apaļīgāks,toties resnie ir lbsirdīgāki un omulīgāki cilvēki.Un ne vienmēr tie kārnie ir tie skaistākie cilvēki.Nenoliksim nevienu cilvēku,katram mums ir iemesli kāpēc esam resni vai kārni.Tas ir ļoti nesolīdi no svarēlāja puses.

7.maijs, 11:58 Atbildēt

Neesmu resna, tieva arī nē, bet šis lika biku vairāk padomāt ko ēdu... Tā kā nav ne vainas šad tad ko tādu dzirdēt

7.maijs, 12:37 Atbildēt

Da pofig resns vai tievs esi,galvenais lai būtu skaists ,seksīgs,spalvains un tvirts ķermenis kā man.

7.maijs, 14:55 Atbildēt

dzintars 1,65,svars 90 kg,ar lielu alus vederu,un vel pederasts .

7.maijs, 16:20 Atbildēt

Attiecību speciālists Ščerbatihs tā novājējis, ka normālu sievišķi pacelt vairs nevar... tad nu izdomā attaisnojumus visādus.

7.maijs, 15:11 Atbildēt

Man ir dziļi po,ko viņš saka vai ko viņš domā.Es izvēlos tādu,kas man personīgi patīk un man vienalga-tievs ,resns,īss vai garš.Viņš ir priekš manis,nevis šitam,kurš pat savu domu neprot lōģiski izteikt.

7.maijs, 20:19 Atbildēt

Vai tad sievietes nemeedz buut resnas ?

8.maijs, 3:54 Atbildēt

Vairs nevarēs resnu saukt par resnu? Izsmiekls! :) Resnās var protestējot notievēt, ja kaut kas nepatīk. Bet kamēr esat resnas, tikmēr nav ko apvainoties, jo esat vienkārši resnas! :))) Kā Baiba Sipeniece, tikai viņa vēl papildus ir stulba un nesmuka.

8.maijs, 9:32 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 0:03

Jaunākās diskusijas