Iespaidīga avārija Pārdaugavā: auto apgāžas uz jumta

tautaruna.lv 6.maijs, 19:30
 
Ekrānšāviņš no video/Degpunktā
Otrdienas, 4. maija, rītā Pārdaugavā pēc divu automašīnu sadursmes viens no spēkratiem nonāca uz jumta, taču, par laimi, negadījumā smagi cietušo nav, vēsta “Degpunktā”.
Iespaidīgais negadījums notika Lielirbes ielā īsi pēc astoņiem no rīta. Pelēkā spēkrata vadītāja, nepamanot, ka priekšā braucošais “Volkswagen” samazina ātrumu un apstājas labajā joslā, bremzēšanu uzsāka par vēlu un ietriecās jau pilnībā apturētajā transportlīdzeklī. Rezultātā sievietes auto apgāzās uz jumta.

“Volkswagen” vadītājs Mārtiņš stāsta, ka braucis no K. Ulmaņa gatves par Lielirbes ielu, līdz viņam zvanījis telefons. Apstājies malā, ieslēdzis avārijas signālu un pēc apmēram desmit sekundēm jutis stipru sitienu pa automobiļa aizmuguri. Sākumā Mārtiņš nesaprata, kas notiek, tad paskatījās spogulī un ieraudzīja blakus esošu mašīnu uz jumta.

“Ātri izkāpu ārā, pārliecinājos, ka man viss kārtībā. Otrajā automašīnā, kas bija apgāzusies uz jumta, atradās sieviete. Arī citi garāmbraucošie apstājās, un vēl divi vīrieši palīdzēja to sievieti dabūt ārā no automašīnas. Durvis vaļā viņas automašīnai dabūt nevarēja, bet bija izsisti stikli, un mēs vienkārši viņu caur stikliem izvilkām ārā. Liecinieki izsauca ātro palīdzību, policiju. Sieviete teica, ka ir aizskatījusies,” sacīja Mārtiņš, norādot, ka sieviete bija pie samaņas un viņu aizveda uz slimnīcu pārbaužu veikšanai.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Atkal blonine ,šausmas

13.maijs, 19:19 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:50

Jaunākās diskusijas