Vangas prognoze: kurām horoskopa zīmēm šogad uzspīdēs veiksme

tautaruna.lv 2.aprīlis, 15:30
 
PantherMedia/Scanpix/LETA
Pēc slavenās gaišreges Vangas pareģojumiem, tikai četras zodiaka zīmes būs veiksmīgas 2021. gadā. Viņās veiksies daudzās dzīves sfērās, raksta "rsute.ru".

Skorpioni

Skorpioni bieži vien cenšas kļūt par veiksmīgiem cilvēkiem. Un 2021. gadā viņus gaida patīkams pārsteigums - viņi tiks pie "lielās balvas". Jau pavasarī šīs zodiaka zīmes pārstāvjiem pavērsies neticami veiksmīgas iespējas. Un ir svarīgi tās izmantot. Būs iespējams gūts jaunas zināšanas, un tās noderēs nākotnē. Zināšanas palīdzēs sasniegt daudzus mērķus.

Vērši

Vērši varēs sasniegt visus mērķus, kurus viņi sev izvirzīja 2021. gadā. Viss, ko viņi tik ilgi ir vēlējušies, beidzot piepildīsies. Lielākā liktens dāvana būs lolotas vēlmes piepildījums. Tieši pavasarī būs iespēja to realizēt, un to nedrīkst palaist garām.

Dvīņi

2021. gada vasarā Dvīņiem būs jāizdara ļoti nopietna izvēle. Būs jāmaina sava dzīve un jāsāk virzīties citā, jaunā virzienā. Un tas prasīs daudz drosmes, kā arī apņēmību. Un rudenī būs iespēja palielināt savus ienākumus.

Ūdensvīri

Ūdensvīriem būs jāpārvar ļoti nopietnas problēmas, kas saistītas ar darbu un personīgo dzīvi. Un viņi ar tām var tikt galā ļoti viegli. Ir svarīgi saprast patiesās vēlmes. Ir arī vērts atrast sev sabiedrotos. Tie palīdzēs jums ātrāk sasniegt savus mērķus.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Ūdensvīri tiks galā!

2.aprīlis, 17:25 Atbildēt

Pēc pāris mēnešiem būs cits pareģojums par citām horoskopa zīmēm. Pietiks visiem.

2.aprīlis, 18:35 Atbildēt

Tante Vanga augšāmcēlusies,atkal pareģo?!!

2.aprīlis, 21:22 Atbildēt

Laikam jau Vangas tantei cita neká nebija, ka paregjot astrologjiskajám zímém nákotnes veiksmes un neveiksmes. Tur tak traks var palikt cik daudz tá ir padaríjusi! 2021 gadam jau saparegjojusi? Ká rádás vinja strádája visu múzhu dienu un nakti lai pieparegjotu visam múzham visám zímém. Vai jums te neapník muljkjot tautu?

2.aprīlis, 22:32 Atbildēt

Ja sarakstā nav vēža, un nesaka, ka būs gan nauda, gan sekss, es uzreiz kliedzu, ka visi meļi. A ja meli patīkami, tad gan ticu.

3.aprīlis, 3:46 Atbildēt

Kur jūs ņemat tās muļķības? Kāda na...uj Vanga!

3.aprīlis, 8:03 Atbildēt

Eu, vecīt, kāpēc uzvārdu nodzēsi? Varēji labāk niku nomainīt uz IR IR.

3.aprīlis, 9:31 Atbildēt

Ūdensvīri tiks galā!Piekrītu!

3.aprīlis, 16:18 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:16

Jaunākās diskusijas