FOTO: sieviete Kurzemē pasūta picu, bet saņem ko briesmīgu

tautaruna.lv 2.aprīlis, 14:26
 
Privātais arhīvs/skaties.lv
Kāda sieviete vērsusies "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu"), neslēpjot sašutumu par pasūtīto picu.

Sieviete neslēpj, ka ir pamatīgi vīlusies, saņemot pasūtījumu.

"Pienākuši tādi laiki, ka aiziet uz kafejnīcu ar ģimeni nevari. Pica jāsūta uz mājām. Meklēju internetā picu ar piegādi uz mājām, pirmais, kas parādījās bija “Stenders Pica”.

Labu nodomu vadīta apskatīju ēdienkarti, nekā sevišķa, bet ja citas izvēles nav, tad pasūtīsim. Saliku visu e-grozā 20 cm un 28 cm picas, apmaksāju rēķinu. Kopš rēķina apmaksas brīža un saņemšanas nepagāja ne vairāk kā 10-15 minūtes. Vai jums nešķiet dīvaini?

Tā vien rodas bažas, ka šis bizness veidots, izvelkot vecu, sen izceptu picu no saldētavas, salaužot ananāsu gabalus nevis šķēlītes, uzmetot pa virsu un volā - gatavs.

Siers sakaltis, mīkla cieta un bieza, no garozām pat zobus nolauzt var, ja tādi pašvakāki. Trakākais, ka tas produkts par ko maksājam naudu, nebija svaigs. Neilgu laiku pēc maltītes un visas nakts garumā, cietām no vēdersāpēm un caurejas. Vai šis liekas normāli? Tā ir cilvēku maldināšana un krāpšana, riskējot ar cilvēku veselību!” viņa raksta.

Tikmēr komentētāji sadalījušies divās frontēs. Daļa kritizē sievieti par izteikto sūdzību, rakstot, lai picu cep mājās pati, tad nebūs nekādu pretenziju.

"Neesi slinka, izcep pati, tad nevajadzēs sūdzēties. Mēs mājās paši cepam. Ja negribam gatavot mīklu pamatnei, tad nopērkam gatavu. Saliekam sieru,bekonu,salami,atkal sieru un ja vēlamies ananāsus. MMMM, kas var būt labāks," teikts kādā komentārā.

Daļa savukārt domā, ka sūdzība ir adekvāta.

"Tas ir pakalpojums, par ko maksā. Ja nevar nodrošināt kvalitāti - sūdzība adekvāta. Pēdējā laikā ātrās ēdināšanas iestādes acīmredzot uz lielā pasūtījuma rēķina sāk haltūrēt. Kur iepriekš bija ok, tad tagad vāji," teikts vēl kādā komentārā.

Jāpiebilst, ka cilvēki bieži sūdzas par kafejnīcām un to piedāvāto ēdienu gan ēdiena kvalitātes, gan darbinieku attieksmes dēļ.

Tā nesen kāda sieviete pastāstījusi par murgu, ko piedzīvojusi Latvijā populārā kafejnīcā.

Komentē 14

 
Anonīms
 

Laiks jau būtu iemācīties gatavot mājās maltīti sev un ģimenei un nevajadzētu sūdzēties

2.aprīlis, 17:22 Atbildēt

var jau gatavot, to arī gandrīz gadu arī visi dara. Bet vai tad ja gatavosim mājās, tad restorāniem ir tiesības šāmukties un pārdot vēmekļu kaudzi !?? Te ir jautājums par ēdiena kvalitāti, nevis par to, vai kāds gatvo mājās vai nē. Tikpat labi darbavieta var visiem darbiniekiem pasūtīt picas, vai skolnieki.

2.aprīlis, 23:17 Atbildēt

Nav taču runa par - gatavo mājās, vai ne...... SŪDUS pārdot nedrīkst!!!

2.aprīlis, 23:51 Atbildēt

Iespējams, ka tā pica bija domāta vēdera iztīrīšanai, tiem kas grib novājēt.

2.aprīlis, 18:37 Atbildēt

Kas nogremdēja ekonomiku? Latvijas KOVIDAFĒRISTI !

2.aprīlis, 20:12 Atbildēt

Bet ko darīt ja mājās nav kur izcept picu.

Cepeskrasns ir bet uz vinas nevar izcept picu paliek sausa apaksa piedeg auksa jeja. Temperturu ari mever regulet, un vel poetam durtinas nevar aizvert lidz halam, gad kautko cepj tur visa virtuve sakarsusi ka saunaa tu butu..

3.aprīlis, 0:17 Atbildēt

Kopš rēķina apmaksas brīža un saņemšanas nepagāja ne vairāk kā 10-15 minūtes. ========Neticu. Pat lai tiktu līdz mājai, vajag vairāk laika.

3.aprīlis, 9:52 Atbildēt

katram komentetajam gribas kadu pamacit-Labak butu...

4.aprīlis, 6:29 Atbildēt

Izlepuši! Kara laikā cilvēki aiz bada un lai izdzīvotu, viens otram puņķus no deguna sūca.

4.aprīlis, 9:34 Atbildēt

Nekaunīga bāba, ir tik daudz ģimeņu, kuras nevar atļauties pasūtīt sev picu

4.aprīlis, 15:01 Atbildēt

Ir sievietes,kuras nevar pagatavot ēdienu /invaliditāte,slimība,laika trūkums utt./,tad pasūtīt ir pats labākais.

4.aprīlis, 17:59 Atbildēt

Arī taisnība, jā!

4.aprīlis, 19:39 Atbildēt

Viņa tur minēja, ka nevar aiziet uz kafejnīcu, tā ka nav ne slima, ne arī laika trūkst. Cilvēki ir pieraduši visu dabūt gatavu, paši sen jau vairs neko negrib darīt.

6.aprīlis, 20:53 Atbildēt

Izskatās pēc trīsgandieka plastalīna veidotas picas,bļe!!!

4.aprīlis, 22:03 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:18

Jaunākās diskusijas