FOTO: māte sašutusi par skolēna pārtikas pakas saturu

tautaruna.lv 2.aprīlis, 17:11
 
Privātais arhīvs/skaties.lv/Bez Tabu
Kāda sieviete vērsusies "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu"), neslēpjot sašutumu par skolā izdalīto pārtikas paku bērnam.

Sieviete foto parāda, cik sliktas kvalitātes kartupeļi bijuši pārtikas pakā.

“Skolas pārtikas pakās bija ļoti sliktas kvalitātes kartupeļi - ar gaiši brūniem pleķiem pēc novārīšanas, bet daži pilnīgi nelietojami!” viņa raksta.

Tikmēr komentāros cilvēki skarbi kritizē izteikto sūdzību, rakstot, ka jāpriecājas, ka vispār kaut ko dod un pašiem vecākiem jāuztur savi bērni, nevis jāpaļaujas uz skolas pārtikas pakām.

"Vispār šajā pārtikas paku partijā arī mums bija šaizīte - bojāti konservi. Kādu laiciņu atpakaļ bija veca salami. Dzīvi esam. Ir taču veselais saprāts, lai pats izvērtētu - ēst vai nē. Tāds sūdzambībeļu laikmets. Es vēl saprastu, ja visa paka smird,bet šeit - viens nabaga produkts. Nu, kam negadās," teikts kādā komentārā.

"Tādus kartupeļus tirgo arī pārtikas veikali. Rimī , Maxima ir gadījies iegrābties. No ārpuses normāli bet iekšpusē visi melni, dzeltenīgi oranžām strīpām. Nav svarīgi cik viņi maksā jo ir ņemti lētais gals un dārgais. Gan vieni ,gan otri var būt sliktas kvalitātes. Nav vairs kvalitatīvās pārtikas veikalos," vēl kāds piebilst.

Jau iepriekš vēstīts, ka vecāku organizācija "Mammamuntetiem.lv" ir saņēmusi vecāku sūdzības un bažas par produktu pakām, ko skolas pusdienu vietā nodrošina attālinātās mācīšanās laikā, un par to ceļ trauksmi.

Tikmēr, kā tika vēstīts pērnā gada nogalē, par skolēniem paredzēto pārtikas paku organizēšanu un veidošanu ir atbildīgas pašas pašvaldības, skaidroja Veselības ministrijas (VM) pārstāve Anna Strapcāne.

Viņa norādīja, ka vadlīnijas par skolēnu pārtikas pakām ir ieteikumi, kā organizēt un veidot to saturu. Līdz ar to par atkāpēm no minētajām vadlīnijām sodi nav paredzēti.

Komentē 9

 
Anonīms
 

Ir jāceļ trauksme-jo tā ir jūsu nauda,ko negodprātīgi uzņēmēji izcūko.

2.aprīlis, 17:57 Atbildēt

Noteikti, ka kāds iztīra noliktavas.

2.aprīlis, 18:38 Atbildēt

Bērnu jābaro pašai, nevis jāpaļaujas uz nabagu pakām.

3.aprīlis, 9:53 Atbildēt

Pareizi! Bērni jābaro un jāskolo pašiem, nevis uz nodokļu maksātāju rēķina. Negribu ticēt, ka pakā bija tikai kartupeļi.

4.aprīlis, 18:27 Atbildēt

Izlepuši līdz pēdējam. Kādreiz par šādiem kartupeļiem uz Sibīriju izsūtītie latvieši šķīrās no kažokiem un zelta zobiem.

4.aprīlis, 9:32 Atbildēt

Pareizi. Vecāki ir izlepuši un kļuvuši bezgala nekaunīgi!!! Jābeidz šis ārprāts-dot, dot, dot. Pavisam nesen vēl bija tā- vecākiem, kuriem tiešām bija naudas grūtības, palīdzēja sociālais dienests-brīvpusdienas, taloni kancelejas preču iegādei u.c. Tagad tā izlepuši, ka atstāj skolas pārtikas pakas pie miskastes. Tiesāt tādus neliešus vajag. Jūs pat nevarat iedomāties, kādas pretenzijas no vecākiem jādzird skolu ēdnīcas darbiniekiem. Cik ilgi barosim tos liekēžus???

4.aprīlis, 18:34 Atbildēt
Perle > marita.5fce983326dc0

Jūs laikam esat tā skolu ēdnīcas darbiniece, kas te plosās :) jo tagad skolas slēgtas, nevar pa kluso stiept bērniem domātos produktus uz mājām, bērni saņem pārtikas pakas "pa tiešo", tāpēc tādas negācijas par vecākiem un bērniem.

6.aprīlis, 12:11 Atbildēt

Es nezinu, kā lai noraksturo šo situāciju. Varu pateikt to, ka tad, kad mani bērni mācījās skolā, neko nedeva. Tagad par brīvu baro, satiksmes pakalpojumi par brīvu, grāmatas par brīvu. Daži vecāki vēl atļaujas jautāt:"Kāpēc zīmēšanas bloki mums jāpērk?" Tāda sajūta, ka vecākiem tikai jātaisa bērni, bet jāuztur mums-nodokļu maksātājiem. Vecāki arī ir Kļuvuši ļoti bezkaunīgi!

4.aprīlis, 18:12 Atbildēt

Tirgū nopirku salušus kartupeļ,us .ko darīt?.

5.aprīlis, 22:33 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 22:48

Jaunākās diskusijas