Latviešu modele pārdod sejas maskas ar dārgakmeņiem

Viktorija Gabrjuna 21.janvāris, 14:30
 
facebook.com
Īpaši izsmalcinātas sejas maskas savām klientēm piedāvā latviešu modeles Martas Bērzkalnas radītais zīmols "Baronessa", vēstīts Anastasijas Kuzminovas materiālā "Tirgo ar dārgakmeņiem rotātas maskas" izdevumā "Privātā Dzīve".

Eksluzīvo sejas masku veidošanai bijusī modele un vakartērpu zīmola "Baronessa" īpašniece pievērsusies pandēmijas laikā.

"Līdzīgu produktu ir maz, tādēļ nolēmām pasaulei uzdāvināt mirdzumu, elegancci un skaistumu šajos neparastajos laikos," pauž zīmola īpašniece.

Sejas maskas ir rotātas ar cirkoniem, smaragdiem, rubīniem un pērlēm. Ir pat maskas ar greznu papildinājumu - piešūtiem auskariem. Pašas maskas veidotas no zīda un satīna.

Kā var spriest pēc informācijas sociālajos tīklos, masku cenas ir dažādas. Ekskluzīvās maskas var iegādāties gan par 80 eiro, gan par 100 eiro, gan par 140 eiro.

facebook.com

Komentē 7

 
Anonīms
 

Lai vakaros pastaigā ar to masku pa maskačkas ielām.

21.janvāris, 14:33 Atbildēt

:) Maskas ar smaragdiem un rubīniem pa 100 vai 140 eiro... Cik veikalā maksā gredzens ar mazītiņu smaragdu vai rubīnu. Turklāt sintētiski audzēto.:). P.S. Piesējos. Tuva tēma.:)

21.janvāris, 17:11 Atbildēt

Vaarēs tagad zagļi uzdarboties,jo parastās maskas jau nezaga,tagad šiem darbiņš nodrošināts!!!??

21.janvāris, 17:44 Atbildēt

kārtējais humors.. briljantu izstrādājumi par pusdienu cenu pieklājīgā krogā.Varbūt tie smargadi slīpēti no tukšu šampānieša pudeļu stikla lauskām?Tā Indijā vilto.Nu visas būs baronessas

21.janvāris, 17:46 Atbildēt

Jptvjmķ...

21.janvāris, 18:34 Atbildēt

Tad jau vajag arī tualetes papīru ar zelta maliņām.... .

23.janvāris, 10:23 Atbildēt

Vājprāts bāba ar tukšām smadzenēm meklē sev klientus:))

23.janvāris, 11:30 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:11

Jaunākās diskusijas