Viņķele: Neskaidrība ir jaunā realitāte

tautaruna.lv 21.janvāris, 7:00
 
Dmitrijs Suļžics/F64
Bijusī veselības ministre Ilze Viņķele, viesojoties kanāla Rīga TV 24 raidījumā "Kur tas suns aprakts?" dalījusies ar viedokli par pašreiz valdošo noskaņojumu sabiedrībā Covid-19 pandēmijas dēļ.

Viņķele norāda, ka pavasarī - pirmā Covid-19 viļņa laikā - sabiedŗibā nostrādājis baiļu faktors no nezināmā, kas lika cilvēkiem radikāli mainīt savu uzvedību. Viņa pauž, ka šobrīd cilvēki pie šīm bailēm ir jau pieraduši, tāpēc neapmierinātība aug.

"Ja kopš novembra ir ciet daudz apspēlētā skaistumkopšanas nozare un tie pabalsti ir smieklīgi, vienkārši smieklīgi, kas neļauj ne nomirt, ne izdzīvot, bet mudina strādāt nelegāli, tad uz ko var cerēt?Ne zu ko, " - raidījumā norāda Viņķele.

Bijusī ministre norāda, ka neskaidrība un dzīvošana dienu no dienas ir jaunā realitāte. "Un tad nāk kopā dusmas, un tad sākās vainīgo meklēšana un viss pārējais," pauž Viņķele.

Kā ziņots, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš (JV) pauda neuzticību bijušajai veselības ministrei Viņķelei. Viņa tika atbrīvota no amata, bet vietā Saeima bez vilcināšanās apstiprināja jauno "Attīstībai/Par!" (AP) virzīto politiskā spēka Saeimas frakcijas vadītāju Pavļutu.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Beidzot "ar pieri atsitās pret realitāti"! Izskatās,ka sāk mozties veselais saprāts-ja vispār prāts ir? Diemžēl novēloti,bet to ties,sāk runāt savā valodā,ne viss dziedāt pēc Kariņa stabules-jo ir apbižota.

21.janvāris, 7:49 Atbildēt

Nesapratu, par kādu "baiļu faktoru" šī tur pļāpā un kas tad ir tas "nezināmais" no kā visi it kā baidoties. Nevajag savas subjektīvās izjūtas vispārināt. Personīgi daru to pašu ko darīju pirms t.s. pandēmijas.

21.janvāris, 8:15 Atbildēt

Vācies prom vinkele, tevi neviens negrib redzēt, tu meloji tautai,, abi divi esat vienādi ar Karinu!!

21.janvāris, 10:50 Atbildēt

kariņš lika tā ari teica ,bet ka netā tad pa dirsu ar kāju un vācies

22.janvāris, 9:37 Atbildēt

Ar likumu vajadzētu aizliegt visiem bijušajiem pamācīt, kā tagad bez viņiem dzīvot labāk. Sēdēji krēslā, varēji darboties.

21.janvāris, 12:11 Atbildēt

Ne zu ko, bet Ilze savu seksapīlu nav zaudējusi.

21.janvāris, 12:22 Atbildēt

NU DOMAJU KADA FERMA VINU VARETU IESTUTET...

21.janvāris, 22:45 Atbildēt

Viņa taču darija ko lika no aukšas

22.janvāris, 9:33 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 10:07

Jaunākās diskusijas