Sanda Dejus: Ja es nevaru savā valstī uzticēties mediķiem, kam tad vispār var uzticēties?

tautaruna.lv 21.janvāris, 16:13
 
Vladislavs Proškins/F64
Radio SWH un TV ētera personība Sanda Dejus kanāla Rīga TV 24 raidījumā "Preses klubs" paudusi viedokli par vakcīnām pret Covid-19.

Sanda norāda, ka, viņasprāt, jēdziens "vārda brīvība", kas pati par sevi esot ļoti vērtīga, šobrīd ir "aizgājusi otrā galējībā".

"Es uzticos mediķiem. Ja es nevaru uzticēties savā valstī mediķiem, kam tad es vispār varu uzticēties? " - retoriski jutā Sanda. "Tāpēc es uzticēšos cilvēkiem, kas šajā jomā orientējas, pēta, lasa, strādā. Jā, es būšu tā, kas vakcinēsies."

Dejus norāda, ka ļoti cer, ka arī jaunais Vakcinācijas birojs profesionāli komunicēs ar cilvēkiem, lai mazāk būtu dezinformācijas sabiedrībā par vakcinācijas procesu.

Sanda Dejus ir ētera balss Radio SWH Rīta šovā Tik Tik Tik, TV raidījumu un pasākumu vadītāja, kā arī aktrise improvizācijas teātrī "Spiediens".

Komentē 5

 
Anonīms
 

Tā arī Sanda man neatbildēja, ko vecais Zigmunds dara?

21.janvāris, 18:26 Atbildēt

Tev ar' viss jāzina.

21.janvāris, 18:29 Atbildēt

var uzticēties santehniķiem, elektriķiem, pavāriem, šuvējiem, maketētājiem, māksliniekiem oformētājiem, celtniekiem, arhitektiem, šoferiem, žurnaļugām, kinooperātōriem, režisōriem, rekvizitōriem, tulkotājiem, sinhrōnajiem un konsekutīvajiem tulkiem, poligrāfistiem, ceļu meistariem, metāllējējiem, mācītājiem, policistiem, sargiem, kurinātājiem, virpotājiem, frēzētājiem, mūrniekiem, restaurātōriem, hudožniekiem, aktieriem, suflieriem, scenogrāfiem, auto remonta meistariem, zemniekiem, veterinārārstiem, noliktavu pārziņiem, fondu uzraugiem, oficiantiem, metinātājiem, mājsaimniecēm, skolotājiem, piegriezējiem, studentiem, bezdēlniekiem un pats galvenais - valdības īstenajiem loceļiem, minis†riem un depu†ā†iem! by the way - lielums mediķu pārkladzina, ko in†ernā†ā lasījuši - labākajos no gadījiem ar daudzmaz sakarīgu atlasi. kuri reāli ārstē Covid - 19, ārstē to, nezinko ar zālēm tādām - nezinkādām.

21.janvāris, 19:09 Atbildēt

aizej tur ,nezin kur,atnes to,nezin ko,iespricēs tev to,paši nezina ko,paši sev potēt negrib neko.

21.janvāris, 20:06 Atbildēt

kāpēc man grib kaut ko pierādīt ar kaut kādām neinteresantām tjotkām.?Man viens pīpis vai viņa vakcinēsies vai ne. Man ari pofigu vai viņai pēc tam mati izkritīs vai pupi savītīs.

21.janvāris, 20:04 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:38

Jaunākās diskusijas