FOTO: jaunieši Liepājā sabojājuši karoga mastu; lūdz atpazīt vainīgos

tautaruna.lv 29.aprīlis, 18:32
 
Valsts policija
Aizvadītajā nedēļā Valsts policijā saņemta informācija par to, ka Liepājā, Republikas ielā konstatēts, ka ir sabojāts Latvijas valsts karoga masts.

Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Liepājas iecirknī par notikušo ir uzsākts kriminālprocess, taču ir nepieciešama iedzīvotāju palīdzība jauniešu identificēšanā.

Aicina aplūkot fotogrāfijas un atsaukties iedzīvotājus, kuri atpazīst tajos redzamos jauniešus. Atpazīšanas gadījumā aicinājums zvanīt Valsts policijai pa tālruņa numuru 110. Anonimitāte garantēta.

Komentē 3

 
Anonīms
 

Tie nav jaunieši ,bet deģenerāti!

29.aprīlis, 21:36 Atbildēt

Sadzērušos idiotu izklaide.

29.aprīlis, 21:41 Atbildēt

Iesaku loti labus papildsodus huligāniskajai jaunatnei - visu sociālu tīklu profilu dzēšana un liegums uz laiku līdz 1 gadam lietot internetu kā tādu, ieskaitot internetu telefonos (sociālā izolācija ļoti labi jauniešus var "čakarēt"), jebkādu kredītu, nomaksu, līzingu ņemšanas aizliegums (reāli darbojas pret jau pilngadīgajiem), absolūts legāla alkohola un smēķējamo izstrādājumu iegādes aizliegums (lai ieviestu pēdējo, būtu jāparedz obligāta pases uzrādīšana un datu bāze, kur visus alkohola un tabakas pircējus ievada un pārbauda - cik zinu, kaut kur pasaulē tas mēģināts). Ja reāliem jaunatnes huligāniem piemērotu šos sodiņus - efekts noteikti būtu. Jā, kāds aliņa un cigarešu vietā nopirktu aukliņu un ziepītes, kādam točkā metanoliņš nejauši gadītos (bet tad atkal sodāms būtu tā pārdevējs) tomēr vairums pēc soda izciešanas kļūtu par normāliem cilvēkiem.

1.maijs, 13:22 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 17:59

Jaunākās diskusijas