"Viņas sirdsapziņa ir tīra"; Ilze Ķuzule atbild Māras Zālītes kritiķiem

tautaruna.lv 29.aprīlis 2021, 11:30
 
Dmitrijs Suļžics /F64
Pirms kāda laika dzejniece Māra Zālīte publicēja savas pārdomas par valdību (slavējot tās darbu) un saņēma asus un uzbrūkošus komentārus. Zālītes meita aktrise Ilze Ķuzule-Skrastiņa Sandras Landorfas materiālā "Ego sala, dzīves okeāns" izdevumā "OK!", komentējot šo situāciju, saka, ka mamma rēķinājusies ar šādu reakciju.

Ilze uzsver, ka mamma pauda viedokli no brīvas gribas - vienkārši pauda viedokli, rēķinoties, ka tas kādam varētu nepatikt.

"Tieši tāpēc viņu neskar komentāri, ka viņa ir galma dzejniece, kurai pasūta ierakstus un par tiem maksā. Cilvēkam, kura sirdsapziņa ir tīra, tādi komentāri neko nevar nodarīt," pauda aktrise.

Viņa piebilda, ka katrs vadās pēc savas mērauklas.

Kā vēstījām iepriekš, Māra Zālīte sociālajā tīklā Facebook bija publicējusi ierakstu - pārdomas par Ministru prezidentu Krišjāni Kariņu - taču negaidīti ieraksts no Facebook tika dzēsts.

Ierakstā Zālīte paudusi atbalstu Kariņam, tostarp, ierakstā viņa paudusi viedokli, ka Kariņš ir "pirmais premjers, kura godīgumu, valstsvīra morāli un 100% lojalitāti valstij grūti apstrīdēt. (..) Viņa laipnība, tolerance, kā arī uzticība cilvēkiem diemžēl ir arī viņa posts. Viņš nav dzīvojis pietiekami ilgi padomijas vilku mežos."

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 9:40

Jaunākās diskusijas