Palīdzi! Trīsgadīgajai Emīlijai ir ļoti reta diagnoze

tautaruna.lv 3.aprīlis, 11:21
 
Attēlam ilustratīva nozīme / Pixabay
Emīlijai ir 3 gadi un uzstādīta ļoti reta diagnoze – Phelan Mcdermid sindroms. Šis sindroms izraisa pavājinātu muskuļu tonusu, un nepieciešamas regulāras rehabilitācijas nodarbības, lai stiprinātu muskuļu tonusu. Mazulīte šobrīd nestaigā, nerāpo, nelien. Viņai ir grūtības ar ēdiena sakošļāšanu, un viņa ēd tikai blenderētu pārtiku. Meitenīte nerunā, bet cītīgi apgūst komunikāciju, izmantojot komunikācijas kartiņas. Emīlija jau trīs mēnešu vecumā ir pārcietusi nopietnu operāciju, kuras rezultātā viņai ir izoperēta niere. Tikai nesen meitenīte ir iemācījusies apsēsties un sēdēt patstāvīgi.

Emīlijas ikdiena ir pilnā apmērā atkarīga no līdzcilvēkiem, un viņas vislielākā atbalsta persona ir mamma, kas neatlaidīgi iegulda meitiņas attīstībā, ved uz dažādām nodarbībām. Ikdienā meitenīte apmeklē bērnudārzu kopā ar savu asistentu un ļoti priecājas par atrašanos starp bērniem. Vēl meitenīte izbauda katru brīdi, kad var parotaļāties kopā ar savu lielo brāli, un gaida siltās vasaras dienas, jo varēs bezrūpīgi atpūsties laukos.

Emīlijai rehabilitācijas ir ārkārtīgi svarīga katru dienu un viņai nepieciešamas regulāras fizioterapijas, ergoterapijas un audiologopēda nodarbības, kā arī osteopāta konsultācijas. Regulāra rehabilitācija ir dārga, bet ģimenei jau tā ir lieli izdevumi saistībā ar meitiņas aprūpi un attīstību, tādēļ nepieciešams mūsu līdzcilvēku atbalsts Emīlijai. Kopā gadam Emīlijas rehabilitācijai nepieciešami EUR 2700.

Meitenītei iespējams palīdzēt, ziedojot šeit!

Komentē 1

 
Anonīms
 

Labi, ka ir laba mamma un labs brālis - kopš 03.55 nu jau būs EUR 2702 :) Žēl, ka naudu tikai parīt saņemšu❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

7.aprīlis, 3:58 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:55

Jaunākās diskusijas