Trīsgadīgajam Ralfiņam nepieciešams atbalsts, lai puisēns iemācītos runāt

tautaruna.lv 15.aug
 
Pexels
Mazajam dzīvespriecīgajam Ralfiņam ir 3 gadi. Puisēns ģimenē bija ļoti gaidīts un lolots bērniņš, bet diemžēl viņam iedzimta ģenētiska saslimšana - Angelmana sindroms. Šī sindroma rezultātā puisēnam iztrūkst gēns, kas atbild par motoriku un runu, un tādēļ zēna attīstība notiek lēnāk, nekā citiem bērniem šajā vecumā, stāsta labdarības organizācija "Ziedot.lv".

Neskatoties uz savu diagnozi Ralfiņš ir ļoti mērķtiecīgs un motivēts puisēns, kurš ļoti mīl jūru un ūdeni, pūst burbuļus, rotaļāties ar baloniem un savu mīļo kaķi Bellu. Ralfs sajūsminās par iespēju spēlēt mūzikas instrumentus un ilgstoši vērot dabu caur savas istabas logu un nekad neatsakās no iespējas padarīt blēņas ar savu lielo māsu. Milzīgs prieks šajā pavasarī bija ģimenei, kad Ralfiņš sāka spert savus pirmos solīšus. Ralfa mamma neslēpa aizkustinājumu par to kā viņa ar lepnumu vedusi dēlu pie rokas un viņš nebija jānes uz rokām.

Lai kā Ralfs vēlētos ikdienu pavadīt bērnudārzā spēlējoties ar saviem vienaudžiem, tomēr patiesība ir cita. Zēns katru dienu apmeklē rehabilitāciju- fizioterapijas nodarbības, ergoterapiju, audiologopēdu un citus speciālistus.

Sevišķi šobrīd nepieciešamas ergoterapijas un audiologopēda nodarbības, lai puisēns iemācītos runāt, attīstītu pašaprūpes prasmes. Ralfam nepieciešamas audiologopēda un ergoterapijas nodarbības 2 reizes nedēļā visu gadu. Kopā Ralfa nodarbībām nepieciešams EUR 4200. Ziedot iespējams šeit!

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:50

Jaunākās diskusijas