Magones mājās Gulbenē notiek seriāla cienīgi notikumi

tautaruna.lv 15.augusts 2020, 16:11
 
Ekrānšāviņš no video
Seriāla cienīgi notikumi augusta sākumā risinājušies Gulbenes pusē, sētā, kur tagad saimnieko šovu zvaigzne un dzejniece Magone Šutoviene ar ģimeni. Pie Magones beidzot iepazīties devusies kaimiņiene – ”Lauku sētas” Ingūna. Par turpmākajiem notikumiem jau abu versijas atšķiras, raksta "skaties.lv".

Ingūna, uzzinājusi, ka Magone ievākusies kaimiņos, deva solījumu īpašumu ”apsekot”, lai redzētu, vai apstākļi mājā bērniem piemēroti.

Ingūna savu solījumu esot turējusi un augusta sākumā ieradusies pie Magones, kuras sētā notiek ogu uzpirkšana.

Ingūna ieradusies ar diviem spaiņiem melleņu, lai apvienotu patīkamo ar lietderīgo - iepazītos ar kolēģi un nodotu ogas.

Magones vietā Ingūnu sagaidījis Žanis.

”Nodevu divus ogu spaiņus un teicu, ka gribu iepazīties ar Magoni. Žanis noplātīja rokas - neesot mājās. Jautāju, vai varu ieiet iekšā. Žanis teica, lai braucot rīt, varbūt tad būšot,” notikumus atceras Ingūna.

Ingūnai ir aizdomas, ka viņa Magoni sētā tomēr manījusi - dzejniece esot ”bēgusi pār tīrumu”, ieraugot ”Lauku sētas” slavenību.

Viņa spriež, ka Magoni varētu būt sabiedējuši Ingūnas slavas apmēri un ”Lauku sētā” parādītā straujā daba. Taču Ingūna aicina Magoni nesatraukties - viņas nolūki ir miermīlīgi.

Sieviete nodevusi ogas, saņemot 46 eiro, un devusies mājās, bet sola atgriezties.

Magones versija par šiem notikumiem gan krasi atšķiras. Viņa nekādas lielās slavenības savā saimniecībā mirdzam neesot manījusi.

”Visādi jau nāk, bet Ingūna nav prātā aizķērusies. Varbūt bija. Īpaši jau nereklamējās, jo nav aizķērusies atmiņā.

Vārdu jau parasti nesaka,” tā Magone.

Viņa smejoties atklāj, ka uz pašu kā zvaigzni gan cilvēki skatoties - pie tā jau dzejniece pieradusi. Tāpēc viena vai otra ogu nodevēja pastiprināta interese par viņu saimniecei nešķiet nekas neparasts. Katrā ziņā - Magone nekur nav bēgusi -, viss būs bijis vien pārpratums vai Ingūnas fantāzijas auglis.

Avots

Komentē 5

 
Anonīms
 

Uzskatu, ka nekavējoties jāveic neatkarīga žurnālistiska faktu izmeklēšana.

15.augusts 2020, 20:24 Atbildēt

Kas Ingūnai par daļu, kā izskatās pie Magones, lai uzpasē savu māju un saimi. Un vēl tas, ka publiski izsakās par kaimiņieni, nu ne pa visam nav labi, elementārā pieklājība prasa par kaimiņiem neklačoties, jo tas ir tuvākais cilvēks, pie kura var griezties pēc palīdzības, ja kas. Bet, kad esi viņu jau paspējis publiski apkakāt, ko tad?

15.augusts 2020, 21:04 Atbildēt

Elementāra pieklājība prasa arī nesaukt šo personu par dzejnieci. Dzejnieces ir M.Zālīte, Ā.Elksne, V. Belševica u.c. attiecīgā līmeņa literātes.

17.augusts 2020, 11:31 Atbildēt

Tas ir Gulbenes slepenais izlukdienests!Vareja jau aiziet ciemos ka pieklajas pie jauniem kaiminiem!Zinkariba bija liela,bet klacoties griba vel lielaka!

17.augusts 2020, 17:44 Atbildēt

Vajag aizbraukt pie Ingūnas uz mājām.

18.augusts 2020, 7:59 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:21

Jaunākās diskusijas