Liepājniece laimē tik lielu naudu, ka pārdevēja nevar to izmaksāt

tautaruna.lv 15.aug
 
Vladislavs Proškins/F64
25. jūlijā skaitļu loterijā Latloto 5 no 35 tika pareizi uzminēta laimīgā skaitļu kombinācija, tāpēc kāda 60 gadus veca tirdzniecības darbiniece no Liepājas tika pie laimesta 47 537,81 eiro vērtībā, informē "latloto.lv".
Tajā jūlija dienā, kad, pārbaudot loterijas rezultātus, pārdevēja bija teikusi, ka viņa nevar izmaksāt laimestu, jo tas ir pārāk liels, laimētāja vēl neaptvēra, tieši cik liels tas ir.

“Es devos mājup un domāju, ka, visticamāk, vai nu man biļete būs neatbilstoša noteikumiem, vai būs kaut kas mainījies, bet it nemaz nebija sajūtas, ka es būtu laimējusi tik lielu naudu.”

Tikai tad, kad dēls piezvanījis uz Latvijas Loto, kur apstiprinājuši laimestu, kundze noticējusi jaunumiem.

“Man grūti pateikt, kā maudu tērēšu. Man ir pirmspensijas vecums, neko lielu netaisos darīt, un aizbraukt kaut kur tāpat šobrīd nav iespējams. Visticamāk, ka lielāko daļu ieskaitīšu 3. pensiju līmenī. Vēl daļu iedošu dēlam. Ko vēl? Ak, jā, atcerējos, nomainīšu savu veco mobilo tālruni. Man tagad ir vecs aifons, to gan vajadzētu nomainīt. Iespējams, pret jaunu aifonu.”

Jāpiebilst, ka Latvijas iedz;ivotāji ik pa laikam dalās ar stāstiem, kā laimējuši loterijās. Piemēram, nesen, spēlējot Simtgades loteriju internetā, kāds 58 gadus vecs pašvaldības iestādes darbinieks no Vidzemes laimējis 100 000 eiro.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Kārtējais laimes stāsts.Pēkšņi daudzi sākuši vinnēt!Vai nav interesanti?

15.augusts Atbildēt

Poekritu tirākā diršana

15.augusts Atbildēt
Piča > 3321887251201495

Kas grib tic, kas negrib netic.... Pats pagajušo mēnesī vinnēju 15k.. veiksme..

18.augusts Atbildēt

Valmierā vinnēja, tikko Liepājā..! Jādomā, kā kārta Jēkabpilij. Rīt pat pirkšu 15 biļetes.

15.augusts Atbildēt

Vienkàrši reklāmas raksts-Pērciet tak beidzot loterijas biļetes un laimēsiet!Nav ne vàrda,ne uzvārda.Daudz tādu rakstu pēdējā laikā saviesies netā.Katru dienu pa vienam lielam "laimestam".Kas tos pasūta?Žurnālisti netā par velti tak neraksta.

16.augusts Atbildēt

Karteja.Reklama.Tur neko normalu nevar vinet.

16.augusts Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:09

Jaunākās diskusijas