13 gadus vecais Artūrs par izdzīvošanu cīnījies jau no pirmajiem dzīves mēnešiem

tautaruna.lv 19.jūn
 
Pixabay
Artūrs ir 13 gadus vecs jaunietis un viņa dzīvesstāsts nav no vieglajiem, jo zēnam jau no pirmajiem dzīves mēnešiem bijis smagi jācīnās par savu izdzīvošanu, atklāj labdarības organizācija "Ziedot.lv".

Artūram ir bijuši vairāki asisnsizplūdumi galvā, vairākas smagas operācijas. Višu šo manipulāciju rezultātā Artūram ir daļēji paralizēta ķermeņa labā puse. Artūra mamma bija apņēmības pilna un nepadevās, jo cīnījās, lai dēls varētu no jauna turēt galvu, rāpot un atsākt staigāt. Šobrīd tas, ko Artūrs var izdarīt pats ir prātam neaptverami un pierāda, ka milzīgs darbs ģimenē, liela izturība un ticība, nemitīga rehabilitācija, līdzcilvēku atbalsts, kā arī speciālistu nodarbības ir devušas lielu progresu. Artūrs pats staigā bez asistēšanas ar ortožu palīdzību, spēj būt patstāvīgs, veiksmīgi iemācījies pielietot kreiso roku un apmeklēt skolu.

Artūrs šobrīd kļūst pieaudzis un pēc visa pārdzīvotā, viņam ļoti grūti padodas komunikācijas prasmes, sarunas uzsākšana gan ar tuviniekiem, gan svešiniekiem. Komunikācijas prasmes ir ļoti nepieciešamas arī sadarbojoties ar saviem skolotājiem un klasesbiedriem, kā arī iegūstot jaunus draugus. Artūram grūtības sagādā arī savu emociju regulešāna. Artūrs savos pusaudžu gados arī ātri aug un šobrīd ir ļoti būtiski turpināt Artūra rehabilitācijas pasākumus, lai iepriekš grūti noietais ārstniecības ceļš nebūtu veltīgs.

Artūra ģimenes mērķis ir izdarīt visu, lai nākotnē Artūrs dzīvotu pilnvērtīgu dzīvi. Līdz pilnīgai atveseļošanai ir ejams vēl ļoti tāls ceļš, bet ar līdzcilvēku atbalstu tas būs paveicams, un Artūrs varēs sasniegt savus mērķus!Speciālisti Artūram rekomendē neapstāties pie sasniegtā un turpināt regulāru rehabilitāciju!

Artūra ģimene lūdz ziedotāju atbalstu, lai Artūrs varētu saņemt:

  • Speciālā pedagoga- logopēda nodarbības- EUR 1500,-
  • 1 Therasuit terapijas kursu - EUR 1550,-

Kopā Artūram nepieciešami 3050 eiro. Puisim vari palīdzēt, ziedojot šeit!

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:00

Jaunākās diskusijas