Kaimiņi liepājnieku dzīvi pārvērš teju par elli

Viktorija Gabrjuna 19.jūn
 
Ekrānšāviņš no video/Bez Tabu
Daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji Liepājā jau divus gadus cieš no divu kaimiņu – mīlnieku pāra – ķīviņiem un terora. Iesaistot problēmas risināšanā policiju, saņem draudus un tiek pie sabojāta auto, vēstīja raidījums "Bez Tabu".

Ar kaimiņiem Larisu un Rihardu Oskara Kalpaka ielas iedzīvotājs Mārtiņš un citi nama iemītnieki “karo” jau divus gadus. Vīrietis zina teikt, ka abiem esot garīgās veselības problēmas, kas, visticamāk, arī vainojamas pie neadekvātās uzvedības.

Situācija pasliktinājusies rudenī, kad kaimiņš vilciena negadījumā zaudējis kājas:


“Kaimiņš Rihards ievācās pie sievietes dzīvoklī, jo viņš pats nav vietējais, un tad sākās visas problēmas. Pa balkonu tika mestas stikla burciņas ārā - pilnas, tukšas, pilnas ar ievārījumiem. Ir bijis gadījums, kad mēs ar sievu un bērnu ejam pastaigāties, viņš stāv, ceturtajā stāvā atvēris logu, pasaka: “Pamūciet malā, man vajag nokārtoties!” Kāpņu telpā tiek lietots alkohols, ir bļaustījies necenzētiem vārdiem, lamājies,” stāsta Mārtiņš.


Kāda cita nama iedzīvotāja nobažījusies, jo kaimiņš regulāri smēķējot, kāpņu telpā dzerot vīnu vai alu, skaļi klausoties mūziku un traucējot citiem mieru. Apkopējai nereti nākoties savākt kāpņu telpās sasitos, izmētātos traukus, kuri tur paliekot pēc mīlnieku ķīviņiem.

Liepājas pašvaldības policijas priekšnieks Uldis Novickis stāsta, ka Kalpaka ielas nams tiekot īpaši uzraudzīts. Ja pienākot vairāki izsaukumi, prioritāri tiekot apkalpoti tieši šīs daudzdzīvokļu mājas iemītnieki, kuri nereti sūdzoties par kaimiņu skandāliem un neadekvāto uzvedību.

Mīlnieki nolēmuši atriebties par policijas iesaistīšanu problēmas risināšanā; reiz Mārtiņa automašīna bijusi apzīmēta ar pirkstiem un atklājies, ka zem nepieklājīgās simbolikas mākslas darbiem ievilktas švīkas. Tāpat kaimiņiene, paņēmusi līdzi divus vīriešus, devusies pie Mārtiņa skaidroties, solot, ka nākamreiz, kad vīrietis nolems izsaukt policiju, nāksies izrēķināties ar abiem svešiniekiem. Reiz, atgriežoties mājās, atklājies, ka viņa dzīvokļa durvis noķēpātas ar melnu krāsu, kuras atstātās piles uz grīdas vedušas līdz pat Larisas un Riharda miteklim.

Policija problēmas risināšanā iesaistījusi arī sociālo dienestu, kas veicot pārrunas un motivējot abus nemiera cēlājus atbrīvoties vismaz no alkohola atkarības!

Avots

Komentē 6

 
Anonīms
 

Tā ir Latvija,tā ir policija,tā ir visa tā huiņa,kuras dēļ cieš daudzi,bet pašiem bidlām ir pohuj.Mājas iedzivotājiem..sametiet naudu un noalgojiet sitējus..mums ir demokratija un brīvība.un pie reizes ,lai atsit nieres ņuņām policistiem,kuri nav spejīgi tikt galā ar šādiem plebejiem..

19.jūnijs Atbildēt

Varu dalīties pieredzē, kā tikt vaļā no lapsenēm.

21.jūnijs Atbildēt

Nevaino policiju, bet gan likumdošanu. Ko tas nabaga policists var izdarīt, ja mūsu humānie likumi viņam "sasien" rokas.

22.jūnijs Atbildēt

Jābūt tolerantiem pret dzīves pabērniem, jāiekļauj viņi sabiedrībā, varbūt jāpārņem viņu vērtības čurāt no balkona, lai viņi nejustos diskriminēti. Vai arī jau esošajiem dzīvokļu īpašniekiem jādod veto tiesības pret īrniekiem vai jauniem pircējiem.

22.jūnijs Atbildēt

Policija visu ko var izdarīt,sastādīt protokolus par sīko huligānismu,ierosināt krimināllietu par tīšas svešas mantas bojāšanu..kaut vai dzīvokļa durvis,a/m sašvīkāšana ar nezinamu priekšmetu u.c bojājumi.Tas ka policija negrib ķēpāties ar tādām lietām,tas jau ir cits jautājums.Katrā kvartālā ir iecirkņa inspektors,kura apkalpojamā teritorijā dzīvo tādi nekārtības cēlāji,agrāk bija kartotēka,tagad jābūt kompī visai pieejamai info.Tad paliek jautājums,kam tāda policija vispār vajadzīga?!

24.jūnijs Atbildēt

vienīgais veids--tikai ar spēku..policijai nav nekāda respekta.Pašiem ņemt un abus pamatīgi sasist--sakot ,ka šie uzbruka ar cirvi un nažiem..pretējo šie nevar pierādīt.Ja bail pašiem ,tad var noalgot par naudu sitējus..elementāri..un nav jābūt pret šādiem plebejiem tolerantiem vai kā --ja normāls cilvēks iet mājās atpūsties pēc darba un dzīvot ,tad nevienam nav jāpacieš kādu citu kaimiņu izdarības..uztaisiet šiem tādu dzīvi ,ka šie trūksies pie katra acu skata no kaimiņu puses..elementāri...

24.jūnijs Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 23:28

Jaunākās diskusijas