Sarakstījās ar draudzeni līdz vairs nebija sasniedzams; pazudis 25 gadus vecais Rihards

tautaruna.lv 22.jan
 
bezvests.lv
25 gadus vecais Rihards Znotiņš 21. janvārī bez vēsts pazuda Rīgā. Pazušanas dienā sarakstījās ar draudzeni līdz plkst.11:20 un tad vairs neatbildēja nedz uz SMS, nedz uz zvaniem, ziņo pazudušu cilvēku meklēšanas organizācijas "Bezvēsts.lv".

Tāpat puisis nav manīts arī sociālajos tīklos un savā dzīvoklī pazušanas dienā neesot nakšņojis, un darbā līdz šim nav ieradies.

PAZĪMES: augums - 187сm, slaids, sportisks, brūnas acis, īsi mati, uz labās kājas tetovējums - kompass.

bezvests.lv

Ģērbies bija gaiši brūnā ziemas jakā ar kapuci ar pūkām, gaiši brūnos zābakos, tumšās džinsu biksēs. Iespējams līdzi bija mugursoma.

Ja kādam ir informācija par viņa atrašanās vietu, lūdz steidzīgi ziņot BEZVESTS.LV - 22 084 084, vai policijā pa numuru 110.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Lai Dievs palīdz zēnam! Bet ar draudzenēm ir jātiekas un jāiepazīstas pazīstamu cilvēku pulciņā, kur ikviens otru pazīst, zina ,kur dzīvo, ar ko tiekas un telefona numurus. Iepazīšanās internetā var novest pie veselo orgānu zaudējuma un nāves. Jaunie cilvēki,esiet uzmanīgi arī ar vilinošiem darba piedāvajumiem ārzemēs vai pat Latvijā. Tā ir verdzība. Kādu manu paziņu ieslēdza mājā kopā ar citiem vīriem(paziņa bija draudzenes vīrs, kurš gribēja sagādāt ģimenei iztiku, jo ,kā zināms, Latvijā tas vienkāršiem cilvēkiem nav iespējams) un veda uz darbu ar mašīnām. Darbs bija necilvēcīgs, nemaksāja un cilvēki adresi nezināja. Pases un telefoni bija atņemti. Ar Dieva palīdzību mums izdevās atrast kādu draudzi(tas notika Vācijā) un brīnumainā veidā atradām to cilvēku un izpestījām no sātana ķetnām. Esiet taču uzmanīgi! Dzenoties pēc naudas var pazaudēt ne tikai galvu , bet arī ģimeni.

22.janvāris Atbildēt

Atrada jaunu draudzeni,veca riebjas.Aizlaidas.

4.februāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:25

Jaunākās diskusijas