Māras Katarskas mamma stāsta par piedzīvoto, ieraugot meitu Ēģiptē

tautaruna.lv 22.jan
 
Ekrānšāviņš no video
Ēģiptē nelaimē nokļuvušās dziedātājas Māras Katarskas mamma Aija Katarska žurnālistes Gitas Vīksnes materiālā "Patiesība par Ēģiptē piedzīvotajām šausmām" izdevumā "Privātā Dzīve" atklāj, ka pati saviem spēkiem meitu no vardarbīgā drauga nebūtu varējusi atbrīvot.

Kā stāsta Aija Katarska, viņas meita bija fiziski ieslēgta telpā un viņai tika darīts pāri.

Kad sieviete Ēģiptē ieraudzīja savu meitu, Māras seja bija zilumos.

"Saprotiet, cik grūti man bija to visu redzēt? Kad ieraudzīju, kā izskatās Māra, jutu - ja viņš man būtu pa rokai, es spētu nogalināt," saka Aija.

Viņa neslēpj, ka šobrīd situācijā iesaistīts Interpols, Vācija (puisis ir Vācijas pilsonis).

Vīrietis, ar kuru kopā bijusi Māra, pirms nepilna gada esot turējis gūstā meiteni no Baltkrievijas - sitis uz sazāļojis viņu. Māras mamma pieļauj, ka arī viņas meita tikusi sazāļota.

Kā iepriekš rakstīja izdevums "Vakara Ziņas", Katarska savā sociālās vietnes «Facebook» profilā ir ievietojusi video, kurā izstāsta, ka ir drošībā un piebilst, ka «viss būs labi». Viņa izsaka pateicību visiem, kuri interesējās un atbalstīja situācijā, kad Ēģiptē Māra bija nonākusi bijušā drauga gūstā. Video redzams, ka sievietei ir zilumi zem acīm, nobrāzums uz zoda.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Varbūt tagad šī pašpasludinātā zvaigzne draugus izvēlēsies uzmanīgāk?Man pretīga jebkāda vardarbība,bet šajā gadījumā var vainot arī sievietes vieglprātību!

22.janvāris Atbildēt

Izskatās, ka tā Kāra Matarska ir dumja kā zeķe. Tāpat tā viņas dižā mammuža. Īsts zeķu pāris. Jūs, cūkas, tātad zinājāt, ka tas āzis jau iepriekš turēja gūstā baltkrievu meiteni, taču neko nepasākāt?! Nekur par to neziņojāt, bet turpinājāt mierīgi kontaktēt ar viņu? Stervas srannajas, bļin.

23.janvāris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:52

Jaunākās diskusijas