CSDD tehniskās apskates darbinieks traucas ar 168 km/h

tautaruna.lv 10.oktobris, 17:08
 
Aivars Ķesteris/F64
Septembra beigās Valsts policijas (VP) likumsargi Ventspils novada Tārgales pagastā pieķēra ļoti steidzīgu šoferi, kurš traucās ar 168 km/h. Ventspils puses iedzīvotājs ziņo, ka ātrumpārkāpējs ir vietējās Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) tehniskās apskates stacijas darbinieks, kurš arī pēc šādas sagrēkošanās turpina strādāt CSDD, vēsta raidījums "Bez Tabu".

Jau iepriekš mediji, atsaucoties uz VP izplatīto informāciju, vēstīja, ka 20. septembrī, ap plkst. 17:30 VP Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas no Liepājas, sniedzot atbalstu kolēģiem Ventspilī, patrulēja Ventspils novada Tārgales pagastā, kur uz autoceļa P122 fiksēja automašīnu ”Audi”, kuras vadītājs vietā, kur atļauts pārvietoties ar 90 km/h, pārvietojās ar 168 km/h. Kā skaidroja VP, saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu par šādu pārkāpumu piemēro naudas sodu līdz 480 eiro, kā arī uz sešiem mēnešiem tiek piemērots liegums vadīt transportlīdzekļus.

Pēc ziņas par konkrēto gadījumu publicēšanas medijos ar “Bez Tabu” sazinājās Ventspils puses iedzīvotājs. Vēloties palikt anonīms, viņš raidījumam ziņoja, ka ātrumpārkāpējs ir Ventspils CSDD tehniskās apskates stacijas darbinieks. Viņaprāt, pēc šāda pārkāpuma, kā rezultātā piemērots liegums stūrēt, konkrētajai personai vairs nevajadzētu strādāt CSDD gan darba specifikas, gan ētisku apsvērumu dēļ.

Ventspilī tehniskās apskates pakalpojumu CSDD uztic SIA “Venttests”, kas ir CSDD un Ventspils pašvaldības kopuzņēmums. Tehniskās apskates stacijas telpās “Bez Tabu” izdevās sastapt darbinieku, par kuru kā ātrumpārkāpēju ziņoja skatītājs. Darbinieks atzina, ka sodīts par steidzīgo braukšanu. Tāpat viņš teica, ka par pārkāpumu informējis savu priekšniecību. Uzskata, ka var turpināt darbu tehniskās apskates stacijā, jo aizliegums, viņaprāt, attiecas uz transportlīdzekļa vadīšanu kopējā ceļu satiksmē. Uz jautājumu, vai darba pienākumos ietilpst klientu transportlīdzekļu pārvietošana, sēžoties pie stūres, ātrumpārkāpējs atbildēja ar pretjautājumu: “Tu gribi nākt strādāt manā vietā?”

Raidījuma komanda uzrunāja arī SIA “Venttests”, kas sniedz tehniskās apskates pakalpojumu, valdes locekli Arvīdu Dermaku. Viņš skaidri neatzina, vai zina par padotā darbinieka pārkāpumu satiksmē un vai darbinieks viņu informējis par notikušo. Raidījumam Dermaks stāstīja, ka iepriekš redzējis medijos ziņu par ātrumpārkāpēju. Dermaks pauda, ka gaida informāciju no policijas par pieņemto lēmumu sodīt darbinieku, tad domāšot, vai viņš var turpināt darbu.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 7

 
Anonīms
 

Normāls ātrums, visu laiku tā cenšos braukt, ja atļauj ceļa apstākļi.

10.oktobris, 17:29 Atbildēt

Īsts meistars , nav nekāds vārgulis uz ceļa .

10.oktobris, 18:46 Atbildēt

Es arī reizēm uzrauju uz kādiem 170. Lai dīzes iztīrās.

13.oktobris, 18:46 Atbildēt

Vai tad pie jums ir tik labi ceļi?

13.oktobris, 21:03 Atbildēt

Var redzēt, ka esi stulbs, gudrais māc\ās no citu kļūdām, stulbenis no savām.

14.oktobris, 10:48 Atbildēt
Roberts Cipulis > jelna.sergejeja

Uz Krustpils lidlauka ir kur ieskrieties.

16.oktobris, 22:19 Atbildēt

un kāpēc ne? Ātrums tomēr ir baigi forši

Vakar, 12:03 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:42

Jaunākās diskusijas