Kāpēc šodien var sāpēt galva un būt liela miegainība?

tautaruna.lv 10.oktobris, 11:12
 
F64
Speciālisti brīdina, ka šodien gaidāma spēcīga magnētiskā vētra, kas var negatīvi ietekmēt pašsajūtu, ziņo glavred.info.
Magnētiskā vētra var ilgt no vairākām stundām līdz vairākām dienām. Šajā laikā notiek straujas magnētiskā lauka izmaiņas. Magnētisko vētru laikā var pasliktināties veselība, negatīvi ietekmēts sniegums un psiholoģiskais stāvoklis.

Gandrīz jebkurš cilvēks uz planētas vairāk vai mazāk var sajust magnētisko vētru ietekmi. Bet daži tās panes vieglāk, savukārt kāds šādos periodos nespēj neko darīt.

Tiesa gan, cilvēks var mazināt magnētisko vētru bīstamo ietekmi, ja iepriekš zina precīzus magnētisko vētru datumus un sagatavo savu organismu tām.

Magnētiskā vētra 2021. gada 10. oktobrī nebūs pārāk specīga, taču cilvēki var sajust tās ietekmi. Magnētiskās vētras laikā iespējamas galvassāpes, miega traucējumi, miegainība dienas laikā un nogurums, paaugstināta uzbudināmība.

Tāpēc iespējamas problēmas ne tikai ar fizisko veselību, bet arī ar psiholoģisko stāvokli: ir iespējami uzbudināmības uzliesmojumi, kurus aizstās apātija. Īpašā riska zonā ir cilvēki, kuriem ir garīgi traucējumi.

Magnētisko vētru laikā nav ieteicams:

ilgu laiku uzturēties saulē;
spēcīgas fiziskās aktivitātes, bet tajā pašā laikā viegli vingrinājumi nāks tikai par labu;
pārlieku daudz ēst taukainu pārtiku, sāļu ēdienu;
lietot alkoholu un smēķēt.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Mārcim galva nekad nesāp.Viņam jāmēģina tikt par Kambalas sievu.

10.oktobris, 20:57 Atbildēt

Varbūt šito vajadzēja publicēt pēc kādas nedēļas vai vēlāk?!

13.oktobris, 11:49 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:40

Jaunākās diskusijas