Vīrietis sašutis par CSDD eksāmeniem tiesību iegūšanai

tautaruna.lv 31.oktobris 2020, 11:12
 
Ilustratīvs attēls / Vladislavs Proškins/F64
Kāds vīrietis vērsies "Sūdzību dēlī" (raidījums "Bez Tabu"), sūdzoties par jautājumiem Ceļu satiksmes drošības direkcijas (CSDD) eksāmenos autovadītāja apliecības iegūšanai.
Sūdzības autors uzskata, ka pārāk bieži tiek mainīti ceļu satiksmes noteikumi, radot apjukumu autovadītājiem.

“Man ir sūdzība par tiem, kas maina ceļu satiksmes noteikumus! Drīz cilvēki vispār nesapratīs, kā pareizi rīkoties, braucot ar auto! Piemēram, CSDD testā viens no jautājumiem - man šķērslis ir priekšā un pretī stāv auto. Pēc vecajiem noteikumiem, man jālaiž otrs auto, bet tagad pareizā atbilde cita - man ir priekšroka! Tas ir trakums, cilvēku mānīšana! Tā ir vairākos jautājumos!” raksta vīrietis.

Privātais arhīvs/skaties.lv/Bez Tabu

Tikmēr komentāros cilvēkiem ir dažādi viedokļi. Kāda komentētāja, kas sevi sauc par pasniedzēju autoskolā, uzsver, ka vīrieša piemērā kļūdu neesot.

"Nav tur kļūdas. Domāju, ka autors aizmirsa piebilst, ka šķērslis ir, braucot augšupceļā, un ir uzstādīta ceļa zīme stāvs augšupceļš. Tā kā, draugi mīļie, mācāmies noteikumius," teikts komentārā.

"Es arī īsti neizprotu, kur ir problēma. Nesen kārtoju CSDD teorijas eksāmenu. Ja atbilde ir nepareiza, tad nepareiza. Nebija tā, ka vienā reizē tā pati atbilde nepareiza, otrā-pareiza. Ja kādā no jautājumiem rodas šaubas, tad instruktoram var palūgt, lai viņš izskaidro kāpēc ir tā nevis savādāk. Visi jautājumi un atbildes ir jālasa ļoti uzmanīgi, arī bildēm jāpievērš uzmanība," teikts vēl kādā komentārā.

Ir arī komentetāji, kas tomēr piekrīt, ka CSDD eksāmenu jautājumos ir daudz neskaidrību.

"Bieži esmu kārtojis CSDD teorijas eksāmenus un ir tur nepilnības, kuras vajadzētu uzlabot. - Nav loģiski 4 atbilžu variantā norādīt kā 2. Abi iepriekšminētie varianti ir pareizi, lai gan pēc tam seko 3. un 4. atbilžu variants. Jaunajās grāmatās ir padaudz kļūdu. Vienīgi bez ķļūdām ir samaksa par eksāmenu un tiesību maiņa - tā ir tieši tāda, kāda norādīta cenrādī," teikts kādā citā komentārā.

Jāpiebilst, ka iepriekš cilvēki sūdzējušies CSDD darbinieku rīcību. Pirms kāda laika tika vēstīts, ka kāds autovadītājs ir ļoti dusmīgs par CSDD darbinieka attieksmi Limbažos.

Tāpat arī iepriekš cilvēki ir sūdzējušies par to, ka autovadītāja tiesības neizdodas iegūt tieši CSDD darbinieku dēļ.

Avots

Komentē 5

 
Anonīms
 

Man arī neizdevās dabūt tiesības

31.oktobris 2020, 12:16 Atbildēt

Nav CSDD esksāmenos kļūdu, nav!

31.oktobris 2020, 20:56 Atbildēt

viss tiek darits lai no cilveciniem noslauktu pec iespejas vairak naudinas vai ir normali ja par izdegusu lampu kuru tu neesi pamanijis uzreiz tevi soda ka milzigu noziedzinieku liek soda punktus un naudas sodu!viss tiek darits lai cilveku apspiestu pazemotu mulkotu un slauktu ka tad savadak lai uz mums lai uzvaras?pasi sev baz savas apliecibas un parkap vienu noteikumu pec otra a mes tak esam parasta mirstiga tauta kura ir jaizgerbj un japazemo!

1.novembris 2020, 13:20 Atbildēt

Ko var gribēt no tupajiem CSDDešnikiem! Tur taču neiet strādāt valodnieki, lingvisti vai literāti, kam arī loģika nav sveša, bet vienkārši puiši - atslēdznieki, mehāniķi, kam rokas no dibena neaug, bet rakstu valoda gan ir sveša.

2.novembris 2020, 20:10 Atbildēt

Sirds masāža pareizi ir A piemērā, jo nav ko tērēt laiku krekla atpogāšanai!

Tikai brīnos, kāpēc nav publicēts eksāmenu jautājums par pareizu prostatasmasāžas veikšanu!!

5.novembris 2020, 9:07 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 14:10

Jaunākās diskusijas