Astroloģe pārsteidz ar prognozi par Covid-19

tautaruna.lv 31.okt
 
EPA/Scanpix/LETA
Britu astroloģe un rakstniece Džesika Adamsa, kas pirms tam precīzi prognozēja Breksitu un nesaskaņas britu karaliskajā ģimenē, kā arī Covid-19 pandēmijas attīstību, atklājusi, kas cilvēkus sagaida nākotnē, raksta "Daily Mail".

Iepriekš Džesika bija nosaukusi datumu - 2020.gada 10.janvāri - , kas mainīs visu. Tieši tajā dienā Ķīnas pilsētā Uhaņā nomira pirmais ar Covid-19 inficētais.

Runājot par nākotni, astroloģe uzskata, ka Ziemassvētki šogad būs fantastiski. Situācija pasaulē sāks mainīties dažas dienas pirms svētkiem.

Pēc astroloģes teiktā, tagad mēs esam cikla vidū. Šis cikls ir ļoti līdzīgs laikam, kas bija Otrā paaules kara laikā, taču bez paša kara. Cikls noslēgsies 2026.gadā.

"Tā ir pilnīgi un totāla revolūcija, tās ir pārmaiņas, viss mainīsies," pauda astroloģe.

Komentē 18

 
Anonīms
 

Tik izsmeļošs un ar info bagāts saturs, ka arī es esmu pārsteigta :))))

31.oktobris Atbildēt

Tik īss un tukšs raksts,kur nav nekā.Kāpēc tāds bija jàpublicē?

31.oktobris Atbildēt

lai mēs "uzķertos" un izlasītu.

31.oktobris Atbildēt

Naumova atbraukusi no Indijas paziņoja, ka astrologs ir pateicis, ka marta pirmajā dekādē vīruss pazudīs, bet tas tikai tā pa īstam sāka darboties ar pilnu sparu. Astrologu murgos nav klo klausīties, tikai maldina cilvēku prātus.

31.oktobris Atbildēt

Dabā viss notiek 6 gadu ciklā.Cerēsim un ticēsim visām labajām.

31.oktobris Atbildēt

no šī neko neuzzināju

31.oktobris Atbildēt

Es arī esmu astrologs un varu pārsteigt.Kad nauda būs sadalīta un sabāzta biezajās kabatās,tad covid lēni izdzisīs.

31.oktobris Atbildēt

2026 gada sāksies jauns vīrus. Kāpēc Ķīnā vairs nav tas covid. Kāpēc tieši tagad ir Eiropā un Amerikā. Vai tas nav kaut kā dīvaini?

31.oktobris Atbildēt

2026 gadā atnāks jauna slimība...kāda lepra vai melnais mēris , viss pārējais būs aizmirsts tāpat kā tagad topā ir tikai Covids un visas citas slimības nogrūstas malā.

31.oktobris Atbildēt

Šitā sērga sākās šogad martā, nu labi, gada sākumā, šamā saka, ka tagad ir cikla vidus, tad Kā cikls var noslēgties 2026.......

31.oktobris Atbildēt

Tikai DIEVS visu zina.

31.oktobris Atbildēt

Ja nemaldos,viņa bija arī tā,kura prognozēja,ka princis H.izšķirsies no tās "maģijas"

31.oktobris Atbildēt

Laikam lai mes iepirktu maskas lidz 2025.gadam, lai butu

31.oktobris Atbildēt

Grūti saprast, kādā ziņā Ziemassvētki būs fantastiski? Un kas sāks mainīties pirms dažām dienām? Es neesmu astroloģe, bet varu pateikt, ka priekšā mums vēl vismaz 20 viļņi, kuri piecu gadu laikā iznīcinās visu ekonomiku, cilvēki paliks nabagi, izņemot tos, kuri tādu kovidu izdomāja un ieviesa. Nēsājot uzpurņus cilvēki masveidā slimos un vājākie nomirs. Lūk, tāda apmēram mūs gaida nākotne.

31.oktobris Atbildēt
Fra

Jāpiebilst, ka no 2019.decembra līdz 2020.gada 20.janvārim bija 6 nāves gadījumi, nevis kā rakstā teikts, ka 20.janvārī nomira pirmais inficētais. Un tie 6 mirušie ir oficiāli fiksētie, jo kā zināms Ķīna virkni gadījumu ir slēpusi, faktus sagrozījusi un jau vīrusam esot pilnā sparā nodrošinājusi ķīniešu izlidošanu pa visu pasauli saistībā ar ķīniešu jauno gadu.

31.oktobris Atbildēt

Hmm.... diezko iepriecinoši neliekas. Ja runajam par WWII tad pēc veiksmīgās vasaras. Uz ziemassvētkiem vācieši bija pie Maskavas. 1942.g. aprili. Viss bija ļoti slikti. ( protams vāciešiem ) beigas mēs visi zinām. Ja salīdzinam ar WW II tad lislai daļai pasaules beigas bija ļoti traģisks turpinājums. Cerams, ka salīdzinājums un gāzu mākoņu iztulkojums maldīgs.

31.oktobris Atbildēt

Nez kāpēc visus pareģojumus raksta ar pagājušo datumu,

piekrītu tam ka labāk nerakstīt neko nekā kult tukšus salmus...

1.novembris Atbildēt

Nezinu kā citus bet mani gan šokēja. Ja tagad esam cikla vidū , tad nākošais būs 2026 gads. Es ģībstu !

1.novembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:59

Jaunākās diskusijas