Latvijas TV šova zvaigzne atklāti pastāsta par sarežģījumiem grūtniecībā

tautaruna.lv 31.okt
 
Ekrānuzņēmums no Instagram
TV šovā "Saimnieks meklē sievu" iepazītā Jeļena paziņojusi, ka ir bērniņa gaidībās.

Jeļena, kura sevi soctīklos dēvē par skaistuma un modes blogeri, paziņojusi, ka jau 17 nedēļas viņā "sitas vēl viena sirsniņa" un šī esot pati lielākā laime.

View this post on Instagram

A post shared by � ���� ������ � (@laddy_jelena) on

Sekotāji apbēruši Jeļenu ar sveicieniem un apsveikumiem.

"Draugi, esmu saņēmusi no jums tik daudz patīkamu vārdu un apsveikumu! Sirsnīgs visiem Paldies, no sirds pateicos katram ! Vairāki ir prasījuši, lai padalos ar savām sajūtām un kā man ir pagājis pirmais trimestris.

Pirmie trīs mēneši ir pagājuši gandrīz nemanot. Mēs ar draugu tik ļoti gaidījām šo burvīgo notikumu, ka abiem acīs saskrēja asaras, kad tests parādīja pozitīvu rezultātu. Tas bija tik skaists moments!

Uzreiz pēc tam dzīve pilnībā izmainījās! Ir parādījušies daudz jaunu jautājumu gan par bērniņa audzināšanu, gan par turpmāko dzīvi kopumā, tāpēc pirmie trīs mēneši priekš mums pagājuši ļoti ātri.

View this post on Instagram

A post shared by � ���� ������ � (@laddy_jelena) on

Taču mana pašsajūta nebija no labākajām. Apmēram trešajā grūtniecības nedēļā bija parādījies stiprs nelabums, kas joprojām vēl nav pārgājis. Taču pats nepatīkamākais bija tas, ka man pilnībā bija pazudusi ēstgriba, kā dēļ sāku zaudēt svaru. Uz doto brīdi mans svars ir par 3 kg mazāks, nekā pirms grūtniecības, taču saprotu, ka mazuļa dēļ ir jāuzņem pietiekami daudz vitamīnu un veselīgs uzturs, tāpēc tagad ļoti cenšos sekot līdzi savam uzturam.

Vēlreiz visiem Liels Paldies par siltajiem vārdiem! Mazulis ir Lielākā Laime uz Pasaules!" par grūtniecības laiku stāsta sieviete.

Jaunā sieviete sociālajos tīklos iepriekš atklājusi, ka pirms dažiem gadiem viņa bijusi atkarīga no hialuronskābes injekcijas lūpās. Šī gada sākumā viņa atbrīvojusies no lūpu implantiem.

Kā iepriekš tika vēstīts, TV šova ”Saimnieks meklē sievu” iespaidīgākā un visspilgtākā dalībniece Jeļeņa, kura neslēpa, ka sevis uzlabošanas procedūrām iztērējusi aptuveni 10 000 eiro, stāstīja, ka naudu operācijām sākusi krāt no 16 gadu vecuma.

Komentē 1

 
Anonīms
 

Jeļenas draugs ir nopietns spraudējs.

1.novembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:15

Jaunākās diskusijas