Mediķu bērns šokēts par vecāku nāvi koronavīrusa dēļ

tautaruna.lv 31.okt
 
AFP/Scanpix/LETA
Kamēr kāds puisēns Ukrainā, Kijevas apgabalā, atradās komā un bija pieslēgts pie plaušu ventilēšanas aparāta, viņa vecaki - abi mediķi - nomira pēc inficēšanās ar Covid-19, raksta "ukraine.fakty.ua".
Kijevas apgabala slimnīcā no Covid-19 nomira laulāts pāris - medmāsa un ārsts-anesteziologs.

Arī abu 13 gadus vecais dēls Antons inficējās un tika pieslēgts pie plaušu ventilēšanas aparāta.

Par notikušo pastāstīja žurnāliste Natālija Moseičuka.

"Bērns gulēja, pieslēgts pie aparāta. Kad viņš pamodās, un viņam pateica, ka vecāku vairs nav, viņš teica, ka Dievs neeksistē," pauda žurnāliste.

Viņa arī vērsās pie Ukrainas prezidenta ar lūgumu sākt uzraudzīt to ārstu veselības stāvokli, kas, pildot dienesta pienākumus, inficējušies ar Covid-19 vai kā citadi cietuši pandēmijas laikā. Savukārt tādi bērni kā Antons būtu finansiāli jāatbalsta.

Komentē 5

 
Anonīms
 

šita žurnaliste Mosejčuka kalpo sistēmai un sistēma prāsa vairāk un vairāk biedējošos jaunumus. No otras puse, kas tie par ārstiem kuri tā dara :13-летний Антон, который находился на аппарате ИВЛ. Когда он пришел в сознание, ему сообщили, что родители умерли. ... Jā tādi ārsti, tad tos nav žēl !

31.oktobris Atbildēt

Tikai idiots var uzrakstīt tādu komentāru

31.oktobris Atbildēt
Andris Lusis > 3355632127845919

sveiciens Birutai vai mes visi esam idioti?,vai tikai Jus nesaprotat ka ta ir karteja dezinformacija

1.novembris Atbildēt

Katrā traģiskajā stāstā kurā ir pierādijumi, fakti tiek likti reali cilvēki. Intervijas un tiešraides. Šie covid noliedzeji saka. Ka viss ir izdomats; uzpirkts un falši radīts.

Lūdzu paskaidrot. Lūgums argumentēti. Saliktos sakārtotos teikumos. Ar epitetiem, iespraudumiem. Teikuma priekšmetu un izteicēju. Ari litter. Valodā. Un galvenais ar argumentiem.

Kādēļ šāda sazvērestība vajadzīga un kālab drīz tajā būs iesaistīti visi. Visiem labi maksā. Kā var kļūt par šo laimīgo. Es par baltu velti atbalstu valdību, ticu armijai un policijai. TĀPAT COVID INF. Bet ja par manu ticibu maksātu. Es kļūtu tik bagāts kā Šķēle no tulpju audzēšanas. :)

Lūdzu paskaidrojumus. Un bez atbildes. Ka reptiliāņi ir iedējuši olas man smadzenes un ar mani nav jēga runāt.

1.novembris Atbildēt

Kārtējā iebaidīšanas reklāma. Un tikai reklāma un bez šaubām maksas.

1.novembris Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 19:24

Jaunākās diskusijas