Vecpiebalgas pusē sieva atrod savu vīru mirušu uz ceļa

tautaruna.lv 6.februāris, 13:15
 
Mārtiņš Zilgalvis/F64
Lūgums atsaukties šoferus un vietējos iedzīvotājus, kuri 31. janvāri Vecpiebalgas apkārtnē redzējuši, iespējams, sasistu automašīnu, kas varētu būt nāvējoši notriekusi gājēju. Policijai ir iespējams ziņot arī anonīmi, vēsta "Degpunktā".
Vecpiebalgas pusē uz vietējās nozīmes ceļa notikusi traģēdija. Bojā gājis vīrietis. Visticamāk, viņš ir notriekts un turpat pamests grāvmalā. Vainīgais joprojām nav atrasts.

Māris no dzīvesvietas izgāja 31. janvārī un mājās vairs nepārnāca. Nelaime notikusi aptuveni kilometra attālumā no bojāgājušā mājām. 61 gadu vecais vīrietis ceļa malā gulēja, pamests vairāk nekā 10 stundas, jo bojāgājušā sievai ir diezgan droša informācija, ka vīrs 31. janvārī aptuveni 17.30 manīts pie P30 šosejas pagrieziena uz Jaunpiebalgu. Ruta atminas 31. janvāra rītu.

Nākamās dienas rīts Rutai uzdzen ne tikai asaras, bet šermuļus un lielas sāpes par to, kādā pasaulē mēs dzīvojam un kā starp mums var būt tik nežēlīgi cilvēki, kas spēj notriekt cilvēku un pamest bezpalīdzīgā stāvoklī nomirt ceļa malā. Viņš bija jau piesalis pie ceļa.

Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuru automašīnas ir aprīkotas ar video reģistratoriem un kuri laika posmā no 2024. gada 31. janvāra pulksten 17.00 līdz 1. februāra pulksten 07.30 pārvietojās ceļa posmos Vecpiebalga-Madona (P30) pagrieziens uz vietējas nozīmes ceļu virzienā uz “Beitēni” un virzienā uz autoceļu P33 Vecpiebalga - Jaunpiebalga. Sazināties ar policiju var pa tālruni 29150012 vai 110.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 2:52

Jaunākās diskusijas