Atklāj jaunas detaļas par divu jauniešu nāvi Jelgavā

tautaruna.lv 9.augusts 2021, 10:30
 
F64
Traģiska 5. augusta nakts piedzīvota Jelgavā. Kāds jauns puisis pēc strīda ar draudzeni sievieti nāvējoši savainojis, un pats nolēmis izdarīt pašnāvību, stāsta TV3 raidījums ”Degpunktā”.

Divu jaunu cilvēku strīds ceturtdienas naktī uz visiem laikiem izmainīja dzīvi viņu piederīgajiem un draugiem, kuriem šobrīd jāgatavojas bērēm. Domstarpības risinātas kādā Jelgavas dzīvoklī, kurā pēcāk atrasts jaunas sievietes līķis ar vardarbīgas nāves pazīmēm, bet pie Pasta ielas 34. nama kāpņu telpas atrasts miris nepilngadīgs puisis, kurš, visticamāk, nolēcis no liela augstuma.

“Jauneklis ir 17 gadus vecs, viņam bijis konflikts ar meiteni. Konflikts beidzās traģiski. Meitenei ir desmitiem brūču. Puisis ir uzrakstījis policijai, ka izdarījis pašnāvību. Viņš atbrauca uz šo māju, uzkāpa otrajā stāvā pa notekcaurulēm,” stāsta daudzstāvu mājas vecākais Viktors.

“Tur ir bijis lēciens. Ja krīt taisni lejā, tad nokrīt uz jumta. Cik redzams, puiša radinieks teica, ka puisis ir lietojis antidepresantus un tas viss ir noticis afekta stāvoklī. Ģimene puisim ir ļoti kārtīga - nav dzērāji vai narkomāni. Tā ir traģēdija,” stāsta Viktors.

Kā ziņots iepriekš, Jelgavā likumsargi izmeklē saistītas divu jaunu cilvēku nāves, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes pārstāve Arlita Dolgā.

Par notikušo ir sākti divi kriminālprocesi, lai noskaidrotu precīzus notikušā apstākļus. Tāpat arī tiks veiktas ekspertīzes personu nāves cēloņu noskaidrošanai.

Policijas rīcībā esošā informācija liecina, ka šie abi gadījumi ir savstarpēji saistīti. Jaunietis, iespējams, sākotnēji ir veicis noziedzīgu nodarījumu pret sievieti, un pēc tam izdarījis pašnāvību, nolecot no ēkas jumta.

No plašākiem komentāriem par notikušo policija atturas.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 11:02

Jaunākās diskusijas