Tiesa nosūta "antivakseri" uz psihiatrisko slimnīcu

tautaruna.lv 19.novembris, 19:46
 
Ekrānšāviņš no video
Krievijā kāda sieviete, kas pazīstama ar saviem skandalozajiem izgājieniem, nosūtīta uz psihiatrisko slimnīcu. Viņa tika aizturēta laikā, kad neļāva kārtības sargiem pārbaudīt QR kodus pie ieejas tirdzniecības centrā.

Tiesa nolēma nosūtīt pilsētas Naberežnije Čelni iedzīvotāju Aginu Altinbajevu uz psihiatrisko slimnīcu ekspertīzes veikšanai. Sieviete spriedumu pārsūdzēja, taču tiesa to atstāja negrozītu.

Agina Altinbaeva ir pazīstama pilsētā un ārpus tās, pateicoties viņas skandalozajām izdarbībām. Viņa nofilmējusi, kā brauc ar automašīnu ar mazuli rokās, pēc tam sēdināja pie stūres savu 6 gadus veco dēlu. Rezultātā sievietei piemērots naudas sods par ceļu satiksmes noteikumu pārkāpšanu un pret viņu ierosināta krimināllieta par bērnu nepieskatīšanu.

Pēc kāda laika Agina atkal parādījās skandalozajās ziņas - viņa sarīkoja izrēķināšanos ar dēla klasesbiedra vecākiem, tostarp aplēja viņus ar zaļu krāsu, un pēc tam notsūtīja zārka vāku, pie kura pievienoja dēla fotogrāfiju ar izdurtām acīm.

Viņa tiek turēta aizdomās arī par apmelošanu, īpašuma bojāšanu un nāves draudiem.

Zināms, ka Agina Altinbajeva arī liedza tirdzniecības centru apsargiem pārbaudīt QR kodus apmeklētājiem, apgalvojot, ka vakcinācija pret Covid-19 un sertifikāti ir nelikumīgi.

Augusta vidū visas Altinbajevas krimināllietas tika apvienotas vienā tiesas procesā. Bet tad radās pamatots jautājums - vai sieviete ir garīgi vesela? Tāpēc viņai nozīmēta psihiatriskā ekspertīze.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 20

 
Anonīms
 

Tas nav nekas jauns, komunisti savādāk domājošos arī uz turieni sūtīja.

19.novembris, 20:20 Atbildēt

Protams, pareizāk būtu iebāzt viņu čokā! Un ilgi...

19.novembris, 20:27 Atbildēt

Kāds te sakars ar komunistiem un citādi domājošajiem? Par šo sievieti un viņas dīvainajiem izgājieniem apdraudot pie reizes savu bērnu un citu cilvēku veselību bija jau sen dzirdēts. Ja cilvēka uzvedība ir neadekvāta tad ir pamats viņu nosūtīt uz psihiatrisko slimnīcu pārbaudei. Daugavpilī mīt skandaloza persona Aivars Gedroics kurš arī reiz sūdzējās, ka DP (tagad VDD) viņu bija nogādājusi psihiatriskajā slimnīcā uz pārbaudi. Un tas Latvijā. Ja cilvēka uzvedība nav adekvāta, ir jāpārbauda viņa garīgā veselība. Un nav Svarīgi, Krievijā, Latvijā, Dānijā, Spānijā vai Mohikānijā. Nevesels ir nevesels un, ja cilvēks ir slims, tas ir jāārstē.

20.novembris, 10:01 Atbildēt
Aivars > andris.p.tersons

Nekad neko tādu neesmu rakstījis! Palasi, mudak, par ko tur bija runa! spoki.lv/tribine/Ka-ne...r-psihu/689406

25.novembris, 22:10 Atbildēt
dzintra > andris.p.tersons

Aivars Gedroics ir pat ļoti advekāts,Pētersona kungs.

27.novembris, 13:06 Atbildēt

Latvijā arī ir daži antivakseri, kuriem vieta psihiatriskajā slimnīcā.

19.novembris, 20:35 Atbildēt

Tu droši vien būtu pirmais starp tiem! Ja būtu izlsijis rakstu, tad saprastu, ka vārds antīvaksere ir stipri piekarināts, pamats bija radies jau sen.

20.novembris, 10:03 Atbildēt
jānis > andris.p.tersons

Antivakseris= psihiski slims?

21.novembris, 8:45 Atbildēt
Jelena Sergejeva > j.nis.5ab74e2ba392d

Nē, vienkārši grib staigāt apaudzis ar matiņiem.

29.novembris, 15:08 Atbildēt

Nekad nenovēl citam to, ko pats uz savas ādas negribētu izbaudīt.

19.novembris, 20:56 Atbildēt

Drīz cietumi būs tukši, visi noziedznieki būs durkās! :)

19.novembris, 21:20 Atbildēt

Bezjēdzīgi, jo nav zināmi gadījumi, kad tiktu ārstēti bezsmadzeņu radījumi, Antivakseris un domāšana- neiespējams apvienojums, jeb divi vienā.

19.novembris, 21:51 Atbildēt

Rolandiņ! Vai tu pēc sevis spried? Kā rāda daudzi komentāri kuri atrodami i-netā tad visagresīvākie ir tieši vakseri. Cik var saprast, tad viena no vakcīnas izraisītām blaknēm ir paaugstināta un nekontrolēta agresivitāte, kuras ietekmē cilvēks var kļūt nekontrolējami agresīvs un apdraudēt citus. Tāpēc šādus agresīvus vakserus kā Rolands (viņam ir daudz agresīvu un aizskarošu komentu) derētu izolēt no sabiedrības, lai ar savu nestabīlo psihi neapdraud citus.

20.novembris, 10:09 Atbildēt
Beerdrinkers Von Kowelenz > andris.p.tersons

Vakseri- tie, kuri regulāri piekopj vaksāciju. Tā nu tas ir.

Tātad esmu kategorisks antivaksers.

20.novembris, 10:52 Atbildēt
Stavus Grudejs > andris.p.tersons

Tādi Rolandi ir cilvēki kuri dažādu apsvērumu dēļ ir bijuši spiesti vakcinēties. Tagad savu aizvainojumu un dusmas izgāž uz tiem kas nav vakcinēti.

21.novembris, 21:45 Atbildēt

Nu, antivakcere gan Angina nevar būt. Viss augstāk aprakstītais liecina, ka viņa ir saņēmusi gan abas pirmās potes, gan valstsvakcīnu.

20.novembris, 10:29 Atbildēt

nu tad viss čikiniekā,jāgaida kad izkaltīs kājstarpe un pupi nokaltīs.Te jau bij ne viens raksts,ka krūtīs veidojas sacietējumi un visāda herņa pēc potes ,bet redz tas laikam ir normāli?

20.novembris, 14:00 Atbildēt

Dzinti, nesatraucies, tas pideriem ir normāli. Parasta lieta.

21.novembris, 0:17 Atbildēt
Dzintis > 583738203030947

atkal dzērājs klāt un nolaidis bikses mēģina izlūgties žēlsirdības aktu !!!

29.novembris, 16:42 Atbildēt

kāpēc jāpārmet citiem,ja viņi ir pret vaksāciju,jeb kūša izplūkšanu no attiecīgas vietas???Potētie ir tik gudri,ka nezin atšķirību starp vakcināciju un vaksāciju.Ja čurka no Libānas teiks,ka jādur ēzeļa mīzali,jo tie pret kovidu pasargā ,tad gribētāju rinda stāvēs no Rīgas līdz Zilupei un tāpat bļaus ka antivakseri ir muļķi.

20.novembris, 13:58 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:08

Jaunākās diskusijas