Sašutumu raisījuši Dona "rupjie" pārkāpumi mūzikas klipā

Portāls nra.lv 4.okt 2017
 
Lauris Aizupietis/ F64 Photo Agency
Pirms dažām nedēļām skatītāju vērtējumam tika nodots Dona jaunākās dziesmas "Pa ceļam" videoklips. Kamēr vieni novērtē pašu dziesmu, tikmēr citi pamanījuši, ka klipa laikā redzams, ka mūziķis rupji pārkāpj ceļu satiksmes noteikumus.

Raidījums "Bez Tabu" vēsta, ka pie viņiem vērsusies kāda mamma, kuras meita ir kaislīga Dona pielūdzēja. Pēc klipa noskatīšanās pusaudze paziņojusi, ka automašīnā vairs nav nepieciešams izmantot drošības jostas, jo tā nedarot ne Dons, ne viņa līdzbraucējas.

Pats mūziķis sarunā ar žurnālistu gan norāda, ka šis dziesmas klips nav tapis par tēmu, kā droši braukt. Tas ir klips- fantāzija. "Tik pat labi multiplikācijas, mākslas filmās šoferi sprādzējās, jo tā ir režisora fantāzija," uzsver mūziķis. Turklāt ikdienā viņš rūpīgi ievēro ceļu satiksmes noteikumus.

Dons arī raidījumam "Bez Tabu" atsūtījis attēlus, kuros redzams, ka automašīna filmēšanas laikā lielākoties atradusies uz platformas. Par satiksmes drošību rūpējusies ceļu policija.

Avots: Raidījums ""Bez Tabu"

Komentē 3

 
Anonīms
 

Tad jau filmā Svingeri visi ir pārkāpuši laulības dzīves baušļus. Daiļradē nav jāvērtē reālās dzīves noteikumi.

4.oktobris 2017 Atbildēt

Es muļķis domāju, ka ''rupjie pārkāpumi'' ir Dona demonstratīva urinēšana meiteņu klātbūtnē, bet izrādās, ka TAS ir OK ?!

4.oktobris 2017 Atbildēt

kas par ko runā, bet utainais par pirti ...... būtu man Jūsu problēmas .......

5.oktobris 2017 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:46

Jaunākās diskusijas