Pēc avārijas cietušie pastāsta par piedzīvotajām šausmām un lūdz atsaukties lieciniekus

Portāls nra.lv 4.okt 2017
 
Mārtiņš Zilgalvis/ F64 Photo Agency
Kāda sociālā tīkla facebook lietotāja pastāstījusi savu stāstu par šausminošajiem notikumiem, ko viņai un viņas tuviniekam nācies piedzīvot šajā nedēļā.
"2017.gada 3.oktobris ir mana un Jāņa otrā dzimšanas diena. Uz Liepājas šosejas, virzienā Rīga-Liepāja, krustojumā ar ceļu Dobele-Tukums, ap plkst. 14.00 mūs uz galvenā ceļa nepalaida Vācijas pilsonis, neievērojot Stop zīmi. Šis ir viens no šosejas melnajiem punktiem bez jebkādiem ātruma samazinājumiem. Un neregulējams krustojums. Rezultātā Vācijas pilsonis ietriecās Jāņa durvīs, uzmetām vairākus kūleņus līdz grāvim. Šīs pāris sekundes likās, ka velkas mūžību un tā nav realitāte. Šī diena pagāja kā murgs, ko nekad vairs negribam atcerēties. Mēs meklējam aculiecieniekus, jo Vācijas šoferis apgalvo ka ir braucis pa to pašu ceļu un virzienu kuru mēs," raksta ieraksta autore.

Viņa arī pateicas tiem cilvēkiem, kuri apstājušis un izvilkuši viņus no mašīnas, kas tobrīd apgāzusies uz sāniem. "Esam pazaudējuši dzelžus un daļu profesionālās iedzīves, bet tie ir tikai dzelži. Mēs esam dzīvi un paldies Dievam sveikā tikai ar pamatīgu šoku un dažiem sastiepumiem," norāda cietusī.

Ikviens, kurš ir redzējis, kā notika šī avārija, lūgts sazināties ar ieraksta autori.

Komentē

 
Anonīms
 
Nav pievienotu komentāru. Esi pirmais!
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:46

Jaunākās diskusijas