Trīs bērnu tēvs pamet ģimeni, līdz paņemot pat sadzīves tehniku

Portāls nra.lv 17.apr
 
pixabay.com
Grūtībās nonākusi trīs bērnu māte, kuru pametis bērnu tēvs, līdzi paņemot ģimenei nepieciešamās lietas.

"Saņēmām palīdzības lūgumu no trīs bērnu māmiņas Ventspilī. Bērnu tēvs ir aizgājis no ģimenes, līdzi paņemot daudz sadzīvē nepieciešamu lietu.

Bērnu mamma kārto dokumentus, lai saņemtu uzturlīdzekļus, jo labprātīgi tēvs tos atsakās maksāt. Māmiņa bija ļoti pieticīga un lūdza tikai ledusskapi, bet sarunas un apciemojuma laikā uzzināju, ka veļas mašīna arī savu laiku ir nokalpojusi un māmiņa savas un bērnu drēbes nes mazgāt citur, kas apgrūtina mammas jau tā raižpilno ikdienu.

Māmiņa ļoti priecātos arī par krēsliem un galdu, pie kura ieturēt ēdienreizes kopā ar dēliem.
Ja vēlies un Tev ir iespēja palīdzēt ar: ledusskapi, veļas mašīnu, galdu virtuvei ar krēsliem," raksta Sintija.

Avots un kontakti

Komentē 2

 
Anonīms
 

Tādam žurku tēviņam uz atvadām tējā - žurku indi.

17.aprīlis Atbildēt

Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka nākošajā EuroMillions izlozē, kura notiks jau šonedēļ, Džekpots ir prātam neaptverami 138 miljoni euro? Es jau atkal nopirku pāris desmitu biļešu ar skaitļu variantiem un, kā ierasts, paķēru klāt vēl desmit PowerBall biļešu, kur Džekpots ir vēl iespaidīgāks – 158 miljoni. Pamēģini satikt savu veiksmi arī tu! goo.gl/X17csF Un neaizmirsti izmantot loto brokera īpašo piedāvājumu!

Šodien, 6:30 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:16

Jaunākās diskusijas