Parādu nomāktais Šķēle nevar izdzīvot ar 930 eiro mēnesī

Portāls nra.lv 17.apr
 
F64
Pirms diviem gadiem bēdīgi slavenais basketbolists Armands Šķēle iesniedza maksātnespēju, jo parādu apjoms bija sasniedzis teju pusotru miljonu eiro, atgādina žurnāls ''Privātā Dzīve''.
Izrādās, ka beigu beigās Šķēlem no 1 227 940 eiro lielā parāda jāatmaksā 73 reizes mazāku summu - 16 740 eiro. Maksātnespējas procesa ietvaros viņam kreditoriem katru mēnesi jāmaksā 465 eiro.

Minētā ikmēneša summa ir trešā daļa no basketbolista ienākumiem, tātad viņam saviem izdevumiem atliek 930 eiro. Bankrota procedūru Šķēle sāka 2016.gadā, līdz ar ko pašlaik norit tās noslēdzošais gads.

Tomēr ir kāds ''bet''. Šķēle noteikto naudas summu nemaksājot, kā rezultātā 2018.gada 18.aprīlī notikusi tiesas sēde.

Basketbolists nav komentējis problēmas ar savām parādsaistībām.

2015.gadā viņš radušos parādus saistīja ar slikto ekonomisko situāciju Latvijā un savām veselības likstām.

Komentē 2

 
Anonīms
 

Esi ar MIERU, Armands, un meklē DRAUGUS. Mans ikmēneša ienākums ir daudz mazāk par tavu!... Apvieno SIRDS, PRĀTA un TICĪBAS VIENOTĪBU savās / TIKAI ! / rokās. Taču vai tu nav bijis sportists ?! Ar DIEVU !

Vakar, 16:16 Atbildēt

Sen jau visiem ir skaidrs, ka strādājot 8-17 algotu darbu, vai tas būtu Latvijā, vai starptautiskā uzņēmumā, neko nenopelnīsi, knapi sanāks dzīvošanai - samaksāsi par īri, nopirksi pārtiku un atkal gaidi algu, varbūt starplaikā atļaujoties kādu mazu prieciņu. Ne visi var atļauties, maksājot uzreiz, nopirkt salonā jaunu telefonu, datoru, auto, uzturēt sev krāšņu sievieti. Pievienojies cilvēkiem, kas pārvalda savu dzīvi! Nauda, protams, nevar kalpot kā pilnīgi visu problēmu risinājums. Bet, kā vēsta sena tautas gudrība, labāk sēdēt skaistā un jaudīgā pilnpiedziņas Audi kā ar nanoūdeni mazgātā trolejbusā. Aizpildi savu Laimīgo loto biļeti un sāc Jaunu dzīvi, kura pārspēj tavus pat vispārdrošākos sapņus. Starp citu, vai zini, ka nākošajā EuroMillions izlozē, kura notiks jau šonedēļ, Džekpots ir prātam neaptverami vairāk kā 130 miljoni euro? Es jau atkal nopirku pāris desmitu biļešu ar skaitļu variantiem un, kā ierasts, paķēru klāt vēl desmit SuperDraw biļešu, kur Džekpots ir tikpat iespaidīgs – 130 miljoni. Pamēģini satikt savu veiksmi arī tu! goo.gl/X17csF Un neaizmirsti izmantot loto brokera īpašo piedāvājumu!

Šodien, 21:39 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:55

Jaunākās diskusijas