VIDEO: Andželīna Džolija ieradusies Ukrainā, lai paustu atbalstu

tautaruna.lv 30.aprīlis 2022, 17:00
 
Ekrānuzņēmums
Holivudas aktrise Andželīna Džolija šodien manīta kādā kafejnīcā Ļvivā, vēsta Kyiv Post.

"Kyiv Post" mikroblogošanas vietnē "Twitter" publicējis video, kurā pasaulslavenā Holivudas aktrise Andželīna Džolija manīta kādā Ļvivas kafejnīcā.

Džolija ir Apvienoto Nāciju Organizācijas Augstā komisāra bēgļu jautājumos īpašā sūtne.

'Nekas īpašs. Tikai Ļviva. Es tikko aizgāju iedzert kafiju. Vienkārši Andželīna Džolija,” rakstīja sieviete, kas uzņēmusi video, "Ukrainu vienkārši atbalsta visa pasaule."

Video vietnē "Facebook" publicējusi žurnāliste un modes apskatniece Maija Pidgoreca.

Pirms tam Romā Džolija apmeklēja slimnīcu un tikās ar bērniem no Ukrainas.

Jau februārī, kad Krievija sāka jauno iebrukumu Ukrainā, Džolija nosodīja karu un aicināja Krievijas prezidentu Vladimiru Putinu to izbeigt.

Aktrise vietnē "Instagram" rakstīja, ka "aizlūdz par Ukrainu" un kopā ar kolēģiem ANO bēgļu aģentūrā organizē palīdzību ukraiņiem.

ANO bēgļu aģentūras (UNHCR) jaunākie dati liecina, ka kopš 24.februāra, kad pēc Krievijas prezidenta Vladimira Putina pavēles armija sāka uzbrukumu Ukrainai, bēgļu gaitās devušies gandrīz 5,5 miljoni ukraiņu.

Savukārt ANO Migrācijas organizācijas jaunākie dati liecina, ka 7,7 miljoni jeb 17% valsts iedzīvotāju pametuši mājas, lai meklētu drošāku patvērumu citviet Ukrainā. Daudzi ir izvēlējušies valsts rietumos esošo Ļvivu kā drošāko vietu valstī.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: 8.maijs, 18:33

Jaunākās diskusijas