"Uzsita asinis"; Lauris Reiniks soctīklos neslēpj dusmas

tautaruna.lv 1.maijs 2022, 3:30
 
Ģirts Ozoliņš/F64
Dziedātājs Lauris Reiniks mikroblogošanas vietnē Twitter skarbi komentējis arhibīskapa Zbigņeva Stankēviča izteikumus.

Arhibīskaps medijos izteicies, ka bērni, kuri ieņemti krievu kravīru izvarošanas rezultātā, pelnījuši cieņu un tiesības dzīvot. Šie izteikumi raisīja asu reakciju un nosodījumu sabiedrībā.

Sociālajos tīklos savas dusmas neslēpa arī mūziķis Lauris Reiniks, kurš savos ierakstos skarbi izteicies par šādu arhibīskapa nostāju.

Mūziķis cer, ka Latvijā nonākušajām izvarotājām ukraiņu sievietēm Z. Stankeviča izteikumi neliks justies nedrošām vai vainīgām.

"Pietiks jau ar Poliju, kur baznīca izpildās kā viduslaikos. Latvija ir Eiropas valsts, kur katram ir tiesības pašam lemt. Un mums ir jāpalīdz,"

Nē, man konkrēti uzsita asini tie Z. Stankēviča izteikumi par izvarotajām sievietēm un abortiem. Lai tikpat pārliecinoši un skaļi runā arī par īstām problēmām- pedofīliju Katoļu baznīcas mācītāju vidū, ko tik naski gadu desmitiem piesedz visa viņu sistēma.

Ir jābūt ļaunam, bezsirdīgam, nejūtīgam vai vienkārši ĻOTI aptumšotam cilvēkam, lai krievu karavīru izvarotājām ukraiņu sievietēm un MEITENĒM ieteiktu netaisīt abortus vai pārmestu vēlēšanos to veikt. Un šoreiz bezsirdīgo karogu nes katoļu baznīca ar Z.Stankeviču priekšgalā," vairākos tvītos raksta mūziķis.

Nobeigumā mūziķis atzīmē, ka viņa ieraksti nav par noliegšanu vai noniecināśanu, "bet par to, ka ir skaidri un gaiši redzams, kura konfesija par ko iestājas".

"Ticība ir svarīga un palīdz, bet reliğijai NEKAD nav jājaucas cilvēku personiskajās izvēlēs. Mums ir savas galvas!" - piebilst mūziķis.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

Vēl sadaļā

 
 
 
 
 
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Vakar, 23:40

Jaunākās diskusijas