Bils Geitss: Nākamā pandēmija būs vēl sliktāka par Covid-19

tautaruna.lv 9.oktobris, 10:42
 
EPA/Scanpix/LETA
Microsoft līdzdibinātājs, miljardieris un filantrops Bils Geitss sacīja, ka tuvākajā laikā cilvēce piedzīvos pandēmiju, kas būs desmit reizes sliktāka par koronavīrusu. Un pasaules gatavības nosacījums tam ir iespēja pēc iespējas ātrāk izstrādāt vakcīnu.

Bils Geitss izteica savu viedokli intervijā laikrakstam The Wall Street Journal.

Viņaprāt, nākamā pandēmija būs desmit reizes sliktāka par pašreizējo, kamēr cilvēce nepieliek pietiekami daudz pūļu, lai tai sagatavotos.

Jo īpaši ir jāiemācās izgatavot jaunu vakcīnu 100 dienās un jāspēj tā saražot pietiekamā daudzumā tik pat neilgā laikā, taču šis uzdevums ir īstenojams, koordinējot visu attīstīto valstu centienus.

Tajā pašā laikā pašreizējā pandēmija ir atklājusi acīmredzamu sociālo nevienlīdzību, uzskata miljardieris. Piemēram, visa Āfrika saņēma aptuveni 48 miljonus vakcīnas devu, un tikai Kalifornijas štatā, kura iedzīvotāju skaits ir 30 reizes mazāks, ir 42 miljoni devu.

Pēc Bila un Melindas Geitsu fonda aplēsēm, vakcinēto pilsoņu skaits attīstītajās valstīs tuvojas 80%, savukārt nabadzīgākajās valstīs vakcinācijas aptvere ir pat 1%. Šāda nevienlīdzība ir jāizbeidz, pretējā gadījumā nākotnes pandēmiju laikā tā var novest cilvēci uz izmiršanas robežas.

Ziņojumā arī norādīts, ka attieksme pret pandēmiju liecina, ka cilvēki nespēj izveidot globālus mehānismus, lai apkarotu lipīgu slimību un pārvarētu nevienlīdzību.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram kanālā.

Komentē 51

 
Anonīms
 

Shis zin vairaak nekaa paareejie, laikam jau sazverestibu teoriju piekritejiem taisniba, pashi tos virusus taisa un tad piedaavaa vakciinu... Jo kaa gan 100 dienas uztaisit vakcinu? Mierigi - ja viruss un vakcina jau ieprieksh sagatavoti.

9.oktobris, 10:49 Atbildēt

Interesanti, kā tas vecais krāms to tik droši var apgalvot? Tieši kas viņam liek domāt, ka sliktāka? Varbūt gluži otrādi-tā būs mazāk bīstama? Viņš ko, ir kāds 21.gs nostradamus? Vai vienkārši runājot covids neattaisnoja uz to liktās cerības, un nenomērdēja pietiekami, tāpēc tagat caur puķītēm mūs gatavo kam niknākam? Izskatās, ka Billijs pats nemaz kreņķi neķer par tādu štruntu-ne šo maskā redz, ne vakcinējies. Filantrops, ko neteiksi... Iecēlis sevi dieva vietā vecais mūdzis, un iedomājies, ka viņam ir noteikšana pār cilvēku dzīvību un veselību.

9.oktobris, 11:09 Atbildēt

Tā vienkārši ir matemātiska modelēšana ,ņemot vērā līdz šim notiekošo procesu likumsakarības .

9.oktobris, 17:42 Atbildēt
Игорь Амелька > gundars.meisters

tu esi muļķis vai izliecies? KOvid-19 ir mākslīgi radīts. Tikai nejēgas var apgalvot, ka kāds ķīnietis apedis slimu sikspārni un ar to visu sākās. Vīrus radīts Uhaņas laboratorijā, par to nav strīda. Bet kas strādāja šajā laboratorijā? Pareizi amerikāņu un fraņču virusologi. Un kāda sakritība: rad amerikānis un divi fraņči visai negaidot nu turienes aizmuka, sākās pandēmija. Visdrīzāk vīrus bija izstrādāts ķīniešu daļējai iznicināšanai, bet, ka jau vienmer, jeņķi neprot domat pat soli uz priekšu: Uhaņā bija daudz eiropiesu, amerikāņu tūristu...

9.oktobris, 21:24 Atbildēt

Šī pati koronvīrusa epidēmija var būt pietiekami postoša, ja cilvēki neattapsies, ka jāierobežo pārvietošanās brīvība un jāievēro higiēna.

9.oktobris, 11:46 Atbildēt

teica idiots Aldis Ozols

9.oktobris, 11:52 Atbildēt
īpaši stulbs > zuze.5f4eacdb35dc2

Ozols ir pat vēl stulbāks par mani.

9.oktobris, 16:16 Atbildēt

Ozol, uz tevi vakcinācija jau ir atstājusi neglābjamas sekas, tavas smadzenes diemžēl nekad vairs nebūs normālas. Turpmāk vari pielūgt savu dievu billiju un skriet pēc viņa vakcīnām jau pirmajā dienā.

9.oktobris, 23:58 Atbildēt

pretīgā ķirzaka

9.oktobris, 11:52 Atbildēt

Covids ir izmēģinājuma vīruss? Dzīvoja cilvēki entos gadus bez vērā ņemamiem vīrusiem. Te parādījās covids un vakcīnas kā sēnes pēc lietus. Covids vēl nav beidzies, bet te hops, mūs jau biedē ar nākamo vīrusu. Uz 100%, ka tas arī būs, ja uz zemes dzīvos tāds geits.

9.oktobris, 12:30 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Geitss izskatās priekš saviem 65 gadiem ļoti slikti .Āda uz sejas kā 80 gadīgam vecim.Redzēju viņu vienā fotkā tikai T kreklā,izskaijās pēc veca,sapuvuša bumbiera.Ilgi nevilks,jo ļoti neveselīgs skats viņam.

9.oktobris, 17:02 Atbildēt

Ta tam bus but!

9.oktobris, 23:11 Atbildēt

Cerams. Vai vismaz kāds vēl augstāks par viņu varētu ierosināt billijam pasēdēt cietumā uz visu viņa atlikušo mūžu par viņa pasaules mēroga afērām.

10.oktobris, 0:00 Atbildēt

Gan jau ari par to ir padomajis, vai nu smadzenes parskenes chipa, ko pec tam implants sliiva (sleave). Vai klones tadus izdzimtenus ka vinsh pats, vina vecais tak aizsaka bernu planoshanas kliniku, cik nu tas atbilst nosaukumam dievs vien zin.

10.oktobris, 11:43 Atbildēt

Galvenais ir nepārsteigties un nepalaist realizācijā vakcīnu agrāk, kā vīruss sācis "plosīties" un identificēts! Vispār jau Bils varēja dot kaut aptuvenu datumu, kad tas vīruss tiks palaists, lai cilvēki varētu laicīgi aizņemt rindu uz poti, tāpat, kā uz "Lidl" atklāšanu.

9.oktobris, 13:02 Atbildēt

Haha, ari ta varetu teikt 👍

10.oktobris, 11:44 Atbildēt

Tie kas nav dzirdējuši Bila Geitsa lekciju 2015 gada vasarā, tad nāksies man vēlreiz atkārtot ko viņš teica: ”Mūsu ir krietni par daudz. Cilvēku skaits visā pasaulē tuvojas 9 milijardiem. Ja mēs labi ''pastrādāsim'', tad varētu samazināt cilvēku skaitu par 10-15% !!! Vēl Geits teica, NĀKOTNĒ MŪS VISUS SAGAIDA VĪRUSA UZPLŪDUMS'', bet nepateica kāds un kad. Tie bija Bila Geitsa vārdi! Jums tas neko neizsaka ?! Lieta tāda, ka šī te PLANdēmija jau iepriekš tika SMALKI UN DETALIZĒTI ieplānota, pamatīgi IZSTRĀDĀTA, tikai vairums cilvēku, diemžēl, to nezina! Tāpēc nākas atgādināt tiem kas jau to zina, un tiem, kas neko nezina ! Neļaujiet sevī ielaist eksperimentālo ŠVAKCĪNU, jo galu galā tā ir eksperimentāla! NEVIENS no mums nav eksperimentu trusītis! ŠVAKCĪNA NAV izgājusi savu pārbaudes ciklu, kā minimums 5-10 gadus! Jautājums ir tāds - kāpēc tik ļoti grib ŠVAKCINĒT visus cilvēkus pēc kārtas?! Tāpakt kā aitas uz cirpšanu?! Bils Geits vēlas īstenot savus plānus kopš 2015 gada, tapēc viņš neapstāsies kamēr nebūs ŠVAKCINĒTI vizmas 90-95% cilvēku visā pasaulē! Sen zināms fakts, ka pasaules bagātākie cilvēki grib lai uz pasaules būtu - ZELTA MILIJARDS. To var izlasīt Viltšīrā, apvienotajā karalistē uz stonhedža lielajiem akmens bluķiem! Oligarhiem ir vajadzīgs ZELTA milijards, kas viņus apsargās, izpriecēs, un apkalpos. Pārējie 8 milijardi tiek pakļauti utilizācijai, nevajadzīgas sīkas biomasas daļiņas, diemžēl. Cilvēkiem ir jāsaprot, ka Šī te ŠVAKCĪNA satur tādus ķimiskus elementus - smagos metālus, kā piemēram svinu, dzīvsudrabu, formalīnu un pat embrija daļiņas, un vēl daudzus citus elementus, kurus mums parastajiem mirstīgajiem NEKAD neviens zinātnieks neatklās! Normālam veselam cilvēkam nav vajadzīgas nekādas, eksperimentālas ŠVAKCĪNAS, pēc kuras potes ilgākā laika periodā nav zināmas sekas! Kaut gan dažas no tām jau ir zināmas, kā piemēram: sievietēm neauglība, autisms, trombi! Mūsu dabiskā imunitāte pati spēj tikt galā ar vīrusiem un papildus iejaukšanās mūsu ķermenī, imūnsistēmā ir - NOZIEGUMS un genocīds pret cilvēku kā tādu!!! Tas nav pieļaujami! Masu informācijas līdzekļi ZOMBĒ un cenšas pakļaut cilvēku prātus ar savu propagandu un ideoloģiju! Overtona logs labi iedarbojas uz masām! Domājiet līdzi, analizējiet, meklējiet sakarības!

9.oktobris, 13:17 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Uz kovidfaniem tas neiedarbojas,tie domā ,ka ir prioritārie un Geitss viņus visus grib glābt.

9.oktobris, 16:22 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Svins un dzīvsudrabs ir tīra inde.Pat kausējot zvejas tīkla atsvarus no svina var saindēties tikai no tvaikiem.Izraisa neauglību un visu ko vien var iedomāties.Tas ir viens no indīgākajiem metāliem.Vakcīnā es domāju,lai izraisītu neauglību,bet vai var glābties no kovida potējot indi,es šaubos

9.oktobris, 17:07 Atbildēt
are

Hvz, vai viņš tā nu ir teicis, bet kā tas iet kopā ar patērētāju samazināšanos?

9.oktobris, 17:09 Atbildēt

Viniem nav vajadzigi tik daudz pateretaji, Jo naudas visiem biljardieriem kopa tik daudz ka var nopirkt visu planetu, jeb vienam biljardieriem tik naudas cik nav visas pasaules parastajiem iedzivotajiem kopa, plus vini pashi printe cik vel vajag, cilveki savu darbinu padarijushi, tagad cilvekus vares aizviet ar robotiem, ko jau praktize, iefiltrejot cilveku apzina ar mazakam lietam, ka robot puteklusucejs, autopilots lidmashinam, mashinam, maksligais intekekts siri un citi dranki ikdiena.

10.oktobris, 11:50 Atbildēt

100% Bila vārdi, to lekciju noteikti var atrast netā. Sen pirms kovidhistērijas sākuma redzēju.

15.oktobris, 2:12 Atbildēt

Afrika Covid-19 ir tikai 5% un ko tas idiots Bils Geits te atkal murgo savus slimos murgus..

9.oktobris, 13:23 Atbildēt

Viņiem pietiek ar malāriju, tuberkulozi un zilīšu HIV.

9.oktobris, 14:28 Atbildēt
Marcis > jelna.sergejeja

Tu slima neta idiota un HIV jau sen nav nekada sakara ar gejiem

9.oktobris, 16:05 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > marcis

Tā ir pederastu pirmā slimība ko izplata.Vēl ļoti bīstama ir tā saucamā ezīša slimība.Izvelk un čibriks pēc ezīša izskatās,jo apēstās zivju asakas sadūrušās.Ļoti bīstama pederastiem,jo draud infekcija un čibrika amputācija.

9.oktobris, 16:25 Atbildēt

Es nevaru:) Tā smējusies nebiju sen-ezīša slimība. Pēc Mārcēna spriežot,viņa agresijas viņam čibriks sen jau amputēts.

9.oktobris, 20:52 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > sarmite.nikitina

Mārcim nav nekāda vaina,tikai dupsis jānomaina! Atnāk 90 gadīgs vecītis pie seksapataloga un saka,ka gribētu nu lai tas kaut nu mazliet darbotos.Māsiņa saka..nu ko jūs? Jums tak tik gadu,bet jums vēl tādas lietas prātā !Vecītis...meitiņ ,man vismaz tā lai varu pačurāt kājās stāvot,jo tupus čurāt man ir kauns !

9.oktobris, 21:10 Atbildēt
Marcis > sarmite.nikitina

Es jau sen teicu,kam neta mauku un neta pederastu neta slimie murgu ir pie dirsas Niktina un dzintars..

9.oktobris, 21:17 Atbildēt
Sarmite Nikitina > marcis

Lielais teicējs! Nevienam neinteresē pederdroškas teicieni.

10.oktobris, 9:49 Atbildēt
Dzēsts lietotājs > marcis

kam,kāām,te labpatīk adotēēs ??!!! ...Padoties..ekselence !!!! k.f.Vella kalpi.

10.oktobris, 16:04 Atbildēt

A varbūt plānotāji nošāvuši greizi un tāpēc biedē ar jaunu vīrusu? Jo no šī mirstība nav pārāk liela- 2%. Citām slimībām lielāka mirstība. Tā plānotāji to zelta miljardu nedabūs.

9.oktobris, 13:34 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

Tas tik sākums.Te pēc 1 mēneša nomirs 70 gadīgs un neko nepierādīsi,bet pēc gada 40 gadīgs nomirs un ari neko nepierādīsi.

9.oktobris, 16:26 Atbildēt

Nu re, par ko ta visi cepās? Par visu jau atkal ir padomāts! Tā kā pirmais eksperiments izdevās kā nu pirmie izdodās, tad nākošais nāks ar kļūdu labojumu un viss būs čikiniekā! Ko lai saka? Baudīt dzīvē visu ko vēl var baudīt, kamēr vēl dzīvi!

9.oktobris, 14:15 Atbildēt

Par Belgradas un Tripoles bombardēšanu tā tiem amerikāņiem arī vajag.

9.oktobris, 16:15 Atbildēt
are

Ko var darīt ar tiem bērnu slepkavām? Paijat vai?

9.oktobris, 17:13 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

laiks jau par koka manteli domāt ,nevis par naudu. Labaratorijās rodas jaunie paveidi.

9.oktobris, 16:17 Atbildēt

-tūdaliņi jau var tagad sākt šūt jaunus sejas pamperus! Bilijs jau ir sarūpējis jums jaunu covidu !

9.oktobris, 17:41 Atbildēt

Naudas lieta.

Farmacetiskās kompānijas zeļ un plaukst. Tā ir zazvētestība pret cilvēci.

Sen viņš jau ir teicis,ka kaut ko jādara,jo planēta zeme ir pārpilna ar tās iedzīvotājiem.

9.oktobris, 18:48 Atbildēt

dirsā viņam pandēmiju....darīt nav ko un čakarē smadzenes būtu labāk bietes gājis laukos kaplēt

9.oktobris, 20:00 Atbildēt

Gan jau taisnību viņš saka. Potētie sāks masveidā izmirt. Un norakstīs uz jauno pandēmiju.

9.oktobris, 22:16 Atbildēt

Geitsa pandēmijas

9.oktobris, 22:25 Atbildēt
Dzēsts lietotājs

ļoti precīzi.Geitsa -19.

10.oktobris, 16:05 Atbildēt

Patiesība un taisnība uzvarēs. Visam ir savs laiks. Ikvienam nāksies atbildēt par saviem noziegumiem. Miljardi nepalīdzēs

9.oktobris, 22:40 Atbildēt

Šis ir " lielisks" un atklāts paziņojums .

Saturieties vakcinētie !

Šī masveida ,daudzreizējā ,,līdz galam nepārbaudīto ,vakcīnu pielietošana novedīs pie iedzimtās imunitātes sagraušanas .Iedzimtā imunitāte ir pašregulējošs ,atjaunojošs mehānisms un ,tad bez zālēm un vakcīnām nevarēs dzīvot ,labākajā gadījumā ,ko šis un citi kungi vēlas .

10.oktobris, 11:27 Atbildēt

Taisni vai pats musdienu pravietis vai Vanga 🤔😂😂😂

Galvenais saglabat pokerfeisu kamer lej ka pa reni savus "pravietojumus"

Protams, sen zinama ir patiesiba un prakse, ka vini vispirms rada problemu tad it ka nak klaja ar risinajumu, kuru jau bija ieprieksh izplanojushi. Cerams, ka kaut kad taisna tiesa uzvares 🙏

10.oktobris, 11:35 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 22:52

Jaunākās diskusijas