"Sajūtas - neticamas!" talseniece kļūst stāvus bagāta

tautaruna.lv 9.oktobris 2021, 20:47
 
Vladislavs Proškins / F64
Talsos pirkta momentloterijas Gadalaiki biļete atnesusi 55 000 eiro lielu laimestu 59 gadus vecai talsiniecei, kas strādā zivju pārstrādē, informē "latloto.lv".

Laimētāja pastāstīja, ka viņai patīkot piedalīties SuperBingo, tāpēc reizēm uzspēlējot pa kādai momentloterijai - parasti Gadalaiki vai Varis ­- un nelaimējušas biļetes iesūta komplektā. “Bagāts es spēlēju pavisam reti. Toties tieši Bagātā reiz laimēju savu līdz šim lielāko laimestu - 50 eiro,” viņa atceras.

Liktenīgajā piektdienā laimētāja kopā ar vīru devusies uz tirgu. “Atklāti sakot, es nebiju domājusi iegādāties kādu biļeti, bet vīrs par to ierunājās, un - kāpēc ne? - aizgāju un paņēmu Gadalaikus.” Atnākuši mājās, par biļeti aizmirsuši. Vakarā, gatavojot tirgū nopirkto gaileņu mērci, laimētāja atcerējusies, ka jānokasa taču biļete!

“Kasu... simboli sakrīt. Kasu tālāk un skaitu tās nulles... Vīrs tieši bija ienācis virtuvē, es viņam rādu biļeti, bet viņš saka, ka neko neredz, jāiet pēc brillēm,” viņa vēlreiz atsauc atmiņā tās dienas notikumus.

“Prieks, protams, neizsakāms. Un sajūtas - neticamas!” Tagad vīrs esot lepns - bez viņa ierosinājuma nekāds laimests ģimenei nebūtu sanācis.

Pāris jau vienojušies, ka laimests palīdzēs tikt pie dzīvokļa. Taču laimētājai gribētos iegādāties arī kaut ko sievišķīgu sev - par atmiņu no brīnišķīgā notikuma. “Gan izdomāšu. Iespējams, tā būs ķēdīte - kā piemiņa par lielo veiksmi,” saka laimīgā talsiniece.

Uzzini pirmais, par ko runā Latvijā un pasaulē, pievienojoties mums Telegram vai Whatsapp kanālā.

 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 18:24

Jaunākās diskusijas