"Nereāli"; Markus Riva dalās ar neticami skaistu video

tautaruna.lv 16.janvāris, 17:43
 
Vladislavs Proškins/F64
Dziedātājs Markus Riva sajūsminājis savus Instagram sekotājus ar iespaidīgu video, kurā fiksējis skaisto Latvijas dabu saulrieta laikā.

Pats mākslinieks komentārā pie video norāda, ka skats ir "nereāls". Ar mirkļbirku palīdzību viņš akcentē, ka video tapis pie Baltijas jūras.

View this post on Instagram

A post shared by Markus Riva (@markusriva)

Komentāros pie video sajūsmu paudusi arī televīzijas peresonība Dagmāra Legante. "Satriecošs saulriets!", "Var sajukt prātā no šī skaistuma!" pausts komentāros pie video.

Jau vēstīts, ka arī dziedātājas un pavāršova vadītājs Roberto Meloni sociālajā vietnē Instagram sajūsminājis sekotājus ar pasakaini bruvīgu kadru no Kukšu muižas. "Ziemas pasaka," komentārā raksta Meloni un norāda, ka viņam netraucē pat aukstums.

Jāatgādina, ka nesen fani interneta vietnē sacēla trauksmi par Rivas publicēto video, kurā viņš ir kopā ar dziedātāju Samantu Tīnu. Video, kas filmēts LTV studijā, Samanta un Markus ir cieši blakus viens otram, taču abi ir bez sejas aizsargmaskām.

"Visiem, kuri satraucas, ka mēs tik tuvu ar Samantu. Pirms ieraksta mēs visi (gan skatuves, gan aizskatuves darbinieki) taisījām testus un studijā visi aiz kadra bija maskā," norādīja mūziķis. Tāpat viņš pievienoja negatīva Covid-19 testa analīzes.

Komentē 10

 
Anonīms
 

es ari taisiju testu,parādija,ka esmu beremennijs.Tad gāju uz Gulbja laborotoriju,teica ,ka kovids, neticēju un aizgāju uz citu laborotoriju,tur teica ,ka vesels.Dusmīgs gāju mājās jo cerēju,ka slims un uz darbu nebūs jāiet,bet sētas malā divi bomžiki kuri dzēra sejas losjonu to visu uzzinot pateica,ka točna es nēsmu slims,bet vienkārši duraks un parādija čupu sētas malā,teica,ka tas esot negatīvais kovida tests .Ja tā vari tātad vesels. Pārbaudiju. Vesels.

16.janvāris, 18:05 Atbildēt

Aizmirsu piebilst... no bomžikiem un sētas ieturēju 2 m distanci un aiz sētas visi bij maskās.

16.janvāris, 18:07 Atbildēt

Labais!!!!

17.janvāris, 13:50 Atbildēt

Lai Markus ar to video iet palīgā Meloņu Robim bietes rīvēt!

17.janvāris, 9:45 Atbildēt

rīvē jau ar,bet ne tikai bietes,baklažānus mizo tā ,ka kūp

17.janvāris, 12:09 Atbildēt
īpaši stulbs > dzintars.5fc38a066d1d3

:DDD

17.janvāris, 12:32 Atbildēt
dzintars > izidors.m.rkak.ns

visdrausmīgākais pasaulē no mana viedokļa ir tas ko viņi dara..kad divvientulībā paliek. Tas ir lielākais un drausmīgākais sods ko vien var iedomāties.Nu es kaut kādā mērā viņus saprotu,ja cilvēks tāds piedzimis,dari savā dzīvoklī ko gribi,bet kāpēc plikam jāietinas dvielī un rīta pampums jānobildē izliekot pēc tam šo foto publiskai apskatei?Bet visi aplaudē.Man liekas tāds pats pajols kā Jānis Ķirbis.

17.janvāris, 13:06 Atbildēt
Roberts > dzintars.5fc38a066d1d3

Bet gredzeni sūrst abiem

17.janvāris, 13:51 Atbildēt
dzintars > roberts.59bd35ecbaf65

i neceri,randiņš nespīd ar mani Robert

17.janvāris, 15:11 Atbildēt
josh > dzintars.5fc38a066d1d3

Kurš ar tevi gribētu randiņu, kropli?

24.janvāris, 2:41 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:37

Jaunākās diskusijas