Una Ulme atklāj, kā novecot lēnāk

tautaruna.lv 16.janvāris, 16:44
 
Ekrānšāviņš no Instagram
Žurnāliste un grāmatas "Skaistumam nav gadu" autore Una Ulme vietnē Instagram dalījusies ar vērtīgu padomu attiecībā uz skaistumkopšanu.

Kā atklāj Una, viņai bieži vaicā pēc skaistuma padomiem, kas pamatā saistīti ar kosmētikas un procedūru izvēli. Taču, kā viņa uzsver, tā nav panaceja, bet dekors uz kūkas virsmas.

"Tas, kā izskatāmies, saistīts ar mūsu pašsajūtu, ieradumiem un attieksmi pret dzīvi.


Interesanti, ka vērtīgāko pieredzi esmu ieguvusi tieši pēdējo gadu laikā, pētot, kā novecošanās procesus padarīt lēnākus, lai man būtu prieks raudzīties spogulī. Un tā, solītim pa solītim esmu atradusi savas laba izskata un pašsajūtas receptes. To pielietošana prasa laiku un disciplīnu, bet , kā es smaidot saku saviem draugiem - jo vecāki paliekam, jo mazāk jāēd un vairāk jākustas. Tā arī ir mana pirmā anti age recepte, ko ievērot nav nemaz tik grūti, ja vien ir vēlme un gribasspēks," padomos dalās Ulme.

View this post on Instagram

A post shared by Una (@unaulme)

Tikmēr komentāros viņa saņēmusi daudz komplimentu un apbrīnas pilnus vārdus gan par ārējo izskatu, gan par drosmi.

"Ar nepacietību gaidu Tavus ieteikumus un atklājumus. Jo visu, ko esmu sākusi lietot Tavā ietekmē, bijis ļoti labs," raksta žurnāliste Inita Sila.

Kā zināms, Una Ulme ir latviešu žurnāliste, pazīstama kā žurnāla "Pastaiga" skaistuma redaktore. Iepriekš tika vēstīts par to, kā Ulme pagājušā gada marta vidū pārcēlās no Rīgas centra dzīvokļa uz savas mammas mājām Cēsu pusē, izbaudot lauku dzīvi.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Jā, izskatās, ka vēl nemaz nebūtu 60.

16.janvāris, 17:11 Atbildēt

Jāā, daudzas vērtīgas atziņas atnāk pāris soļus vēlāk.

16.janvāris, 17:43 Atbildēt

Nu, raugoties uz šo bildi, kaut kā nemaz negribas sekot viņas piemēram...

16.janvāris, 19:08 Atbildēt

Nemaz nepateiktu, ka jau 70

17.janvāris, 12:30 Atbildēt

:DDDD

17.janvāris, 14:33 Atbildēt

Ulme varētu pastāstīt, kā NEVAJAG novecot. Vecā čība, lai sapūst viena pie sevis. Viņai ir kādi 70 gadi, lai nedirš te apkārt un lai necopē jaunus puišus.

22.janvāris, 19:59 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 21:42

Jaunākās diskusijas