Sievieti Rīgā, kurai "nekad neveicas", piemeklē negaidīta veiksme

tautaruna.lv 16.janvāris, 13:00
 
f64.lv, Ģirts Ozoliņš
“Es esmu cilvēks, kuram nekad neveicas,” telefonsarunā atklāta ir 32 gadus veca sieviete no Rīgas, kura 3. janvārī momentloterijā Mode laimēja lielāko iespējamo laimestu – 55 000 eiro. “Tāpēc pārsteigums vēl jo lielāks. Līdz pat brīdim, kad biju Latvijas Loto birojā, domāju, ka man tūlīt pateiks, ka tas bijis tikai tāds joks,” viņa stāsta.

Laimētāja atklāj, ka visbiežāk ir spēlējusi SuperBingo, turklāt biļetes pirkusi tikai tirdzniecības vietās. Taču tajā dienā mammas draudzene izstāstījusi, kas un kā jādara, lai biļeti nopirktu internetā. “Viņa arī pastāstīja, kas ir momentloterijas, norādīja, kā internetā nopirkt biļetes. Nolēmu pamēģināt, reģistrējos latloto.lv. Mamma man bija vārda dienā uzdāvinājusi 20 eiro, tos arī nolēmu iztērēt loterijai.”

Vispirms iegādājusies momentloterijas Bagāts biļeti, tur - laimests 100 eiro. Nopirkusi vēl vienu Bagāts biļeti, tur atkal 100 eiro!

“Stāstu mammai un viņas draudzenei, viņas netic! Abas teica, ka viņas pašas nekad vēl tādu summu nav laimējušas. Par laimēto naudu nolēmu nopirkt kopā kādas desmit biļetes. Vienā no tām - Modē - atklājās lielais laimests.”

Par to, kā laimestu tērēt, laimētājai ir pilnīga skaidrība: netērēs. “Ņemot vērā šī brīža situāciju pasaulē, šo naudu atlikšu un neaiztikšu. Jāskatās, kā izvērsīsies šis gads. Lai gan kopumā uz dzīvi es raugos pozitīvi, tomēr nekad nevar zināt dažādus pavērsienus. Tāpēc lai nauda stāv. Noteikti reiz noderēs.”

Komentē 7

 
Anonīms
 

Es ticu! Kaut kas tāds tiešām var notikt, un par to liecina arī latviešu tautas folkloras Brīnumu pasaku nozare.

16.janvāris, 13:31 Atbildēt

es regulāri vinnēju pa 50 centi.Nav meli.Vinnēt var

16.janvāris, 14:17 Atbildēt

Un uz to vinnestu iztērēji 100 centus, ko..? :)

16.janvāris, 14:24 Atbildēt
dzintars > izidors.m.rkak.ns

neiet runa par tīru peļņu.Izdevumi reizes 100 lielāki,bet vinnēju tomēr.Iesaku visiem.Goda vārds vinnēt var.Man ari zvanija no redakcijas un iztaujāja par veiksmi.Man ari mammas draudzene izstāstija kā nopirkt loterejas biļeti internetā.Goda vārds tā bij.Es nekur nestrādāju,pērku tikai loterejas biļetes un skaitu naudu.Es zinu pasaules varenie grib izdzēst šo slepeno informāciju kā nopelnīt neko nedarot. Ceru,ka daudzi izlasīs un pelnīs naudu internetā.Viņi visu darīs lai to drīzumā izdzēstu.

16.janvāris, 17:50 Atbildēt

Šoreiz laimētāja no Rīgas. Labi, ticēšu es arī.

16.janvāris, 15:05 Atbildēt

Kārtējais ''laimes'' stāsts.Kaut kā jau jāreklamē ir tās loterijas,savādāk tos ļautiņus nepievilināt!

16.janvāris, 15:57 Atbildēt

Muld, un paši laikam tic. Krievu Vecā Jaunā gada pasaciņa latviešiem...

16.janvāris, 16:14 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 8:16

Jaunākās diskusijas