Dalās ar video, kurā Pauls dara ko neierastu

tautaruna.lv 16.janvāris, 11:30
 
Gints Ivuškāns/F64
Šonedēļ 85. jubileju atzīmēja maestro Raimonds Pauls. Arī daudzi populāri mūziķi un sabiedrībā pazīstami cilvēki veltīja maestro sirsnīgus un cieņas pilnus sveicienus. Ar sirsnīgu video dalījies arī žurnālists Arnis Krauze.

Krauze maestro dzimšanas dienā publicējis nesen tapušu video, kurā Pauls ne tikai redzams dziedam, bet arī izmēģinām spēkus repošanā.

"Raimondam Paulam vēlu veselību un tādu pašu dzīvesprieku, kādu viņa klātbūtnē nesen pieredzēju. Daudz laimes, Meistar!"- sumina Krauze.
View this post on Instagram

A post shared by Arnis Krauze (@arniskrauze)

Jau ziņojām, ka sirsnīgus sveicienus maestro dzimšanas dienā veltīja arī mūziķi Dināra Rudāne, Ralfs Eilands un Liene Šomase, publicējot burvīgus kadrus, kuros redzami kopā ar Paulu.

Jau vēstīts, ka Sandras Landorfas materiālā "Pats tikšu galā" izdevumā "OK!" Pauls uzsver - klavieres viņš spēlēs, kamēr varēs. "Nekāds tīkamais skaitlis nav, bet jādzīvo ir. Spēlēs, kamēr var," par jubileju pauda Maestro. Ar sev raksturīgo ironiju Pauls saka, ka visi brīnās, kā viņš vēl kustas, bet viņš nejūt savu vecumu. Pauls arī uzskata, ka viss atkarīgs no veselības un labsajūtas, un jānospļaujas, bet pagaidām viņš ir noturējies, un enerģija ir.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Arnis Krauze arī esot no tiem jocīgajiem un netradicionālajiem... Vai tā ir?

16.janvāris, 11:37 Atbildēt

Padomā par savu reputāciju, tagad esi sadziedājies ar marci,kuram līdz šim patika kivičs.

16.janvāris, 12:07 Atbildēt
īpaši stulbs > acidum

Sadziedājies neesmu, bet cienu Marci par viņa oriģinālo un savdabīgo viedokli. Un Kivičs jau arī, ja tā nopietni piedomā, nav pavisam, pavisam negatīvs TR personāžs. Kaut kas labs jau arī viņā ir.

16.janvāris, 13:28 Atbildēt
Acidum > izidors.m.rkak.ns

Man Tevi nesaprast, laikam jābūt jocīgam un netradicionālam, lai no marča rupjībām izlobītu oriģinālu un savdabīgu viedokli.

16.janvāris, 18:44 Atbildēt

Kārli Zariņu jau nu nepārspēs.

16.janvāris, 14:56 Atbildēt

Paula jociņi ir nepārspējami forši!

17.janvāris, 2:07 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:41

Jaunākās diskusijas