Kubasova apceļo savas mīļākās vietas pasaulē, neskatoties uz Covid-19

tautaruna.lv 16.janvāris, 17:11
 
Ekrānšāviņš no instagram.com
Modele un skaistumkonkursu dalībniece Diāna Kubasova, kas aptuveni astoņus mēnešus uzturējās eksotiskajā Bali salā, bet decembrī atgriezās Latvijā, norāda, kāpēc tomēr nav atgriezusies eksotiskajā Bali, norādot, kuras ir viņas mīļākās vietas pasaulē.

"Jā, Bali vēl joprojām ir viena no manām pašām 4 mīļākajām vietām uz pasaules, starp Ķegumu, Dubaju un Miami," atklāj modele.

Šobrīd modele atrodas Miami. "Bet jābūt godīgai un starp visām šīm vietām jāsadala savs laiks, jo katrai no tām pieder daļa manas sirds. Un 10 mēneši Bali nešķiet īsti godīgi. Tāpēc dodos apciemot pārējās manas mīļākās pilsētas un rudenī būs atkal pienācis laiks apciemot Dievu Salu," viņa raksta.

Kā iepriekš vēstīts, tad tad latviešu modele Diāna Kubasova atrodās uz eksotiskās Bali salas un tieši tur aizvadīja pandēmijas laiku. Iepriekš Diāna vairākkārt ir centusies nokļūt atpakaļ Latvijā, taču visi mēģinājumi ir cietuši neveiksmi. Diāna Kubasova atzina, ka šajā Covid-19 pandēmijas laikā ir labākais brīdis, lai investētu, tāpēc viņa ir izdomājusi iegādāties villu Bali.

Komentē 10

 
Anonīms
 

Kas tie par pirkstiem kur viņa sēž, ja nu tie kā slazds sakrīt kopā, tad ziepes lielas.

16.janvāris, 17:43 Atbildēt

Tik lielīgi, tik lielīgi runā, it kā Jēkabpils pēkšņi būtu kā nebijusi pazudusi no pasaules. Ķegums, Bali, Dubaja viņai...

17.janvāris, 9:48 Atbildēt

No Jēkabpils, ar šauro ē?

22.janvāris, 20:03 Atbildēt

Kas vainas ceļot, kad bankomāts starp kājām

17.janvāris, 12:26 Atbildēt

To netīro dibenu uzlikt uz šīs skulptūras!!!!! Tagad tai būs nepieciešama dezinfekcija. Kas zin, kur tas dibens lietots, un kas tam pāri pārgājuši!

17.janvāris, 13:03 Atbildēt

Tu slima infantils neta mauka,tu savu smidigo dir,,pat uzlikt uz skupturas,un pec tam nedezinfivnicet savu dir,,un cik pat tevi ir pargajusi,reala izmitena.

17.janvāris, 14:57 Atbildēt

Vazaņķe...

17.janvāris, 13:52 Atbildēt

Tā dīva dzīvo kautkāda savā pasaulītē, kas ir diezgan tālu no reālās. Visa dzīve no vienas salas uz otru, kur pamatvērtības gimene, bērni, vīrs darbs, profesija, sasniegumi, mērķi. Iznieko savu dzīvi labsajūtās un pati neredz cik tas ir tukši

17.janvāris, 14:48 Atbildēt

Pagaidām pat nemana, jā, ka kāds te Jēkabpili pret viņu nav vienaldzīgs.

17.janvāris, 15:35 Atbildēt

Āaaah, nabaga Kalbasova.

22.janvāris, 20:02 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 12:16

Jaunākās diskusijas