Viktorija Bekhema pastāsta par liktenīgu mirkli savā dzīvē

tautaruna.lv 16.janvāris, 18:12
 
PA/Scanpix/Leta
Dizainere un bijusī grupas "Spice Girls" dalībniece Viktorija Bekhema publicējusi vēstuli sev nākotnei žurnālā "British Vogue", atklājot detaļas par savu personīgo dzīvi, raksta "E! News".

46 gadus vecā dizainere atklājusi, kāpēc nolēma pamest dziedātājas karjeru.

"Atceries, kā pirms daudziem gadiem, skatījies sava dārgā drauga Eltona Džona koncertu Lasvegasā. Viņš dziedāja "Tiny Dancer" it kā to darītu pirmo reizi un tu saprati, ka viņam tas bija kā skābeklis. Tas bija liktenīgs brīdis- kamēr tev dziedāšana un dejošana patika, tās nebija tavas kaislības," atklāj Viktorija un norāda, ka šajā brīdī sapratusi, ka vairs nevēlas būt grupā.

Viktorija publiskajā vēstulē neslēpj, ka Covid-19 pandēmija skārusi arī viņas uzņēmējdarbību un šajā laikā esot "neiespējami" veidot ko jaunu. Bekhema vēstulē atklājusi arī savu mantru, ko imanto, la iedvesmotos- strādā smagi un esi laipna.

Komentē 8

 
Anonīms
 

Teksts tulkots burtiski, neiedziļinoties jēgā un loģiskā interpretācijā. Bija jāmeklē oriģināls, lai saprastu, ko V. Bekhema vēlējās pateikt nevis "sev nākotnē" , bet sev-18 gadus vecai.

"Remember years ago, watching your dear friend Elton John on stage in Las Vegas. He performed “Tiny Dancer”, as if it were the first time, and you realised this was like oxygen for him. It was a life-changing moment — while singing and dancing was fun for you, it wasn’t your passion. That day, you started your quest to uncover your own dreams. It was time to step away from being a Spice Girl. "

" While" šajā gadījumā ir nevis" kamēr", bet gan "lai gan". Apmēram tā : "Lai gan dziedāšana un dejošana Tev sagādāja prieku, tā tomēr nebija Tava kaislība."

17.janvāris, 1:06 Atbildēt

Vai tev vēl ir kāda cerība, ka šie portāli pieņems darbā kādu cilvēku darbā, kurš reāli prot šo valodu?

22.janvāris, 19:51 Atbildēt

tādas Viktorijas ir tās tantru,mantru,pantru un citu mantru speci un smagā darba strādātājas.Bez sportsmeniem-sponsoriem vienīgais ko māk tas ir gorīties kameru priekšā un taisīt savu veco pakaļu selfijus.

17.janvāris, 7:16 Atbildēt

Re, mūsu Linda arī runāja par dziedātājas karjeras pamešanu. Vai tas raksturīgi visām dziesminiecēm?

17.janvāris, 9:09 Atbildēt

visi pamet to kam nav pieprasijuma.Raimonds Pauls ari tagad nav zaudējiis savu vērtību.

17.janvāris, 9:42 Atbildēt

Es arī negribētu būt vienā grupā ar pederastu Eltonu Džonu. Lai arī nezin par kādu afigenno draugu man viņš neuzmestos.

17.janvāris, 9:42 Atbildēt

man ari no tiem bail. Tā tik grib tevi piedzirdīt un tad kad atrubīsies izmantot. Tu esi īpaši stulbs,bet man patīc labā nozīmē. Vismaz viens normāls kuram nepatīk svešus baklažānus čamdīt.Bet es tev mazliet iebildīšu,tu kļūdies... ja bagāts vecis tad viņš ir homoseksuālists,bet ja ubags tad vienkārši.. pedarasts vai piders

17.janvāris, 12:08 Atbildēt

Pretīga bāba. Pat Āboltiņa šķiet smukāka

17.janvāris, 13:52 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 13:23

Jaunākās diskusijas