Maija Rozīte-Krištopane apstiprina baumas - viņas laulībā ir krīze

Viktorija Gabrjuna 13.janvāris, 9:20
 
Vladislavs Proškins/F64
Jau kopš pagājušā gada krīze ir kādreizējās TV3 laika ziņu moderatores un "StarFM" balss Maijas Rozītes-Krištopanes un uzņēmēja Kaspara Krištopana laulībā, vēstīts Martas Martinsones materiālā "Krīze Maijas Rozītes-Krištopanes laulībā" izdevumā "Kas Jauns".

Pāra kāzas 2010. gada vasarā kļuva par vienu no skaļākajiem notikumiem pašmāju slavenību aprindās. Maija Rozīte un Kaspars Krištopans gredzenus mija 2010. gada 23. jūlijā Torņakalna evaņģēliski luteriskajā baznīcā.

Kā atklājies, patlaban Maijas un Kaspara laulībā iezagusies nopietna krīze, par kuru liecina arī tas, ka jau rudenī Maijas zeltnesi nerotāja spožais laulību gredzens, un, pēc rīdzinieku runām, pāris esot pārtraucis kopdzīvi.

Maija apstiprina faktu par krīzi un paskaidro tā iemeslus.

"Pēdējais gads ir bijis sarežģīts periods manā dzīvē. Savstarpējās attiecības pāra ietvaros mēdz mainīties, dažkārt liekot attālināties vienam no otra," saka Maija, piebilstot, ka abi ar Kasparu bijuši kopā ilgu laiku un joprojām ir cieņpilnās un draudzīgās attiecībās, audzinot savus bērnus.

Runājot par nākotni, viņa vien piebilst, ka laiks rādīs.

Komentē 6

 
Anonīms
 

Ja slavenā laulības konsultante Poiša nespēj palīdzēt, tad vēl jau ir Kivičs, kurš neatteiks padomu.

13.janvāris, 9:26 Atbildēt

Tu gan esi viena gudra cūka un sniedz labus padomus.Ir vērts ieklausīties.

13.janvāris, 13:28 Atbildēt
īpaši stulbs > 369004293838327

Jā, tāds viņš ir veiksmes ruksis! :DDD

13.janvāris, 18:45 Atbildēt

Bezkaunīgais sivēns! Tev visur un visiem ir atbilde.Tiešām bezkaunīgs!

13.janvāris, 23:28 Atbildēt

Nu ko var kulties! Sievietēm jau parasti pienāk brīdis, kad viss apnicis un vairs pašas nezina ko grib. It kā vecums nāk virsū un gribas tad grābt visu, ko var sasniegt, bet pēc tam tikai dažas neatrodas pie sasistas siles. Ko par to saka vīra kungs? Nez kāpēc vienmēr tiek publicēts "nabaga sievietes" viedoklis.

13.janvāris, 9:46 Atbildēt

Jāņem piemērs no Dombrauska. Kad Latvija bija krīzē, tad Dombrauskis atrada veiksmes stāstu un Latvijā vairs krīzes nebija. Tagad ir Covida krīze, bet arī Kariņš atradīs pareizo ceļu. Arī Maija izkārpīsies un dzīvos ar Kasparu kopā saules mūžu.

13.janvāris, 10:25 Atbildēt
 
Autorizācija
Komentē Jaunākais: Šodien, 20:24

Jaunākās diskusijas